FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Takiego to za jaja powiesić.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • z przyjemnością :) bylem u wulkanizatora - na szczęście maja dac łate wzmocniona od środka i będzie ok. rozcięcie jest miedzy lamelami - mam nadzieje ze nie osłabi to opony. 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Opona juz jest oslabiona i producent opony zalecilby ci jej calkowita wymiane no ale kto ma tyle kasy by tak robic, jak fachowo ja naprawia bedzie sluzyc choc juz nigdy nie ma tych samych wlasciwosci co wczesniej
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • to zimówka  zobaczymy jak sie będzie sprawowała. jak będzie szczelna to zostawię  w zimę sie mało jeździ i wolno. jak będą kłopoty pójdzie chyba do piwnicy, trzeba będzie kombinować nowa chociaz na szybko ciezko - troche podzwonilem w okolicy nigdzie nie maja od reki trzeba by na zamowienie sciagac.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Zostaw ja na zapas, nie bedziesz przeciez ptzebijal opony raz w tygodniu ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • zapas przeciez juz mam (zawsze pewniejeszy niz naprawiana opona)

    PS kolo naprawione zobaczymy jak sie bedzie sprawowac
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A ja mam do was pytanie, czy jak ktoś z was domawiał wyposażenie samochodu to czy na aneksie miał informację, że czas realizacji może się przesunąć np o 11 dni?
    Zastanawiam się czy się na to godzić, bo chciałem domówić reflektory przeciw mgłowe oraz pakiet komfortowy do bagażnika. Ale skoro zamówienie ma się tyle wydłużyć to to chyba bezsens :/
  • Jak ja dodawałem/zdejmowałem wyposażenie to nie dostawałem aneksu, tylko sprzedawca zmieniał i nic nie mówił o zmianie w czasie realizacji, więc tak naprawdę nie wiem czy miało to wpływ... Jeżeli Twój sprzedawca Ci powiedział że się wydłuży to od Ciebie zależy, czy Ci zależy na czasie czy na wyposażeniu, które przyda Ci się później. Jeżeli to chodzi o 11 dni to wolałbym poczekać dłużej, jak dwa miesiące, już niekoniecznie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • jezeli cos dokładasz (na etapie produkcji) to chyba logiczne ze w fabryce wpadasz do innej kolejki - przecież oni nie robia tych aut indywidualnie tylko układają wg podobnych specyfikacji. pakiet komfortowy to pierdoła ale pewnie przez przeciwmgielne moze sie wydluzyc.
    poza tym handlowiec pewnie tak sie zabezpiecza - termin moze sie wydluzyc ale nie musi
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @Vesper to wszystko zalezy kiedy domawiasz pewne elementy od momentu złożenia zamowienia. W poczatkowym etapie nie powinno sie przesunąć ale to nie reguła, ale tak jak napisal kolega @krist77 diler zawsze bedzie miał wymówke jesli z terminem pojdzie cos nie tak
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mój prawdopodobnie jutro przyjedzie do salonu, taką info dostałem, zobaczymy co z tego będzie. Przy okazji dowiedziałem się, że jest teraz lipa jeżeli chodzi o serwis i montaż akcesoriów, czas oczekiwania na wjazd na halę trwa nawet 4 dni, efekt m.in. wyprzedaży rocznika.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Maciek oni mają już na wszystko wytłumaczenie, byle odegnać klienta żeby się nie rzucał.
  • Już jest u dilera, ale nie ma dokumentów... Ktoś wie ile trwa ich dostarczenie? Sprzedawca nie umiał odpowiedzieć... Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • U mnie bylo tak 13.12.2014 auto przyjechało do poznania 15.12  (pon)wystawienie karty pojazdu 17.12 (śr ) papiery u dealera 18.12(czw) auto u dealera 19.12 (pt) rejestracja 23.12 (wt) odbiór auta. U Ciebie widac odwrotnie.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • To ładnie...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Oto co dzisiaj dotarło na moją skrzynkę mailową :)


    20150129_190053.jpg
    2560 x 1536 - 764K
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • W moim przypadku papiery były po jakiś 2 dniach.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Jak dostałem to zdjęcie to mogę czekać :) Pewnie taka polityka, żeby uciszyć klienta :P
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Raczej nie uciszyć tylko przygotować, mogę się założyć o piwo że ucieszyłeś sie jak dziecko gdy dostanie prezent pod choinką. A papiery pewnie jutro poinformują ciebie co gdzie i kiedy.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Fakt, gdybym powiedział że nie, to bym skłamał :) Pozostaje czekać
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?