FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  •  emesz to kpiłeś z wyprzedaży 2015r (odbiór w wigilie) fajnie
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • Witam,
    To napisze że u mnie auto zamówione 14 Listopad 2015, dzwoniłem i powiedziano mi ze 4 tydzień ale jeszcze nie zamrożony, dosłownie 2h później dostaje potwierdzenie na maila że odbiór z salonu najpóźniej do 26 Lutego 2016
    Rapid LB l 1,6 TDI CR DPF 85 kW (115 KM) l MY16 l Ambition MAX + dodatki l Biel Candy l 0,00 zamówiona do odbory Luty 2016 l Okolice 100licy
  • Witam,mam takie spostrzeżenie dla kupujących pod koniec roku.Jeżeli samochód decydujecie się kupować na wyprzedaży rocznika i rejestrujecie po Nowym Roku to jest to samochód roczny ,wiadomo ale taniej.Co innego jak zamówiliście nie na wyprzedaży a zarejestrujecie po Nowym Roku bo coś tam się przedłuża w salonie ,wtedy ewidentnie przepłacicie.
    Rapid SB/1.2 CBZ TSI / 86KM/MY14/Ambition/szary metalik/40000 km/Szczecin
  • @Kamel wszystko zależy od tego jaką cenę się wynegocjuje. Nie zawsze jest tak, że jak się bierze pod koniec roku to się przepłaci lub na wyprzedaży jest taniej. Jak ktoś jest wytrwały, umie powstrzymać emocje związane z kupnem nowego auta i poświęci trochę czasu, który i tak krótszy o lata świetlne w porównaniu z szukaniem auta używanego, to można dostać dobrą cenę nie czekając do stycznia i jeszcze dostać np. koła zimowe, o których można zapomnieć w 90 % kupując auto między wiosną a jesienią. 

    Ja odebrałem auto na koniec listopada a i tak małej tańsze niż to samo auto co bym wziął z wyprzedaży z rabatami za starszy rocznik. To samo pewnie by było jakbym w grudniu-styczniu zamówił i odebrał najpóźniej w marcu.

    Wg. całe te akcje to trochę chwyt marketingowy aby fabryka nie straciła :-). W okresie zimowym dochodzi właściwie tylko akcja z oponami lub kołami zimowymi.

    Owszem dla osób co idą do maks 2 - 3 salonów i stosunkowo szybko kończą etap weryfikacji potencjalnego auta lub dla tych co chcą mieć je szybko to jest trochę taniej, z całymi konsekwencjami takiego zakupu.

    Ja wolałem mieć auto poskladane w fabryce w takiej a nie innej konfiguracji, czekając 2 miesiące. Fakt po roku czasu mam już jakieś refleksje i teraz bym zrobił ciut inną konfiguracje ale to tak w życiu ze wszystkim bywa. Nie zmienia to faktu, że nie szedłem na kompromis i mam to co chciałem (a nawet więcej) i do tego taniej, niż z wyprzedaży :-).
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Co zrobił byś inaczej?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Ja zamawiałem 10.X, samochód odbierałem 9.XII. Indywidualne zamówienie, nie z parkingu. Miałem kupić roczny bądź dwuletni. Obejrzałem ze dwa rapidki (bite jak nic, w ogłoszeniu oczywiście nie pukane), dlatego postanowiłem kupić nowy. Cena nowego zbliżona do rocznego, więc nie było o czym gadać.
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY16 | Style Max | Czarny Magic Perła | 7400km | Mazowieckie
  • Zamawiałem 21 listopada 2015 roku. Wczoraj 01.02.2016 auto zostało dostarczone do salonu. 10 tygodni oczekiwania.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Błękitny Denim | Warszawa
  • Zamówiony 30.01, obiecany na 21-26.03, czekam, zobaczymy ;-)
    Rapid SB I 1.2 TSI 90KM CJZC I MY16 I Ambition MAX+Audio+Sunset+Climatronic I Czarny Magic perłowy I Na dotarciu ;-) I Łódź
  • Aktualizacja: dziś dzwonił dealer z informacją, że autko wyprodukowane, pozostał transport :->
    Rapid SB I 1.2 TSI 90KM CJZC I MY16 I Ambition MAX+Audio+Sunset+Climatronic I Czarny Magic perłowy I Na dotarciu ;-) I Łódź
  • Dziś odebrałem i już śmigam nowym R. Czas oczekiwania od dnia zamówienia - 47 dni, co prawda autko autko wyprodukowano już 2 marca, 11 już było na placu, natomiast dokumenty dotarły ciut później. Koniec końców nie narzekam, szybko zleciało! Pozdrawiam!
    Rapid SB I 1.2 TSI 90KM CJZC I MY16 I Ambition MAX+Audio+Sunset+Climatronic I Czarny Magic perłowy I Na dotarciu ;-) I Łódź
  • Gratulacje, pochwal się na spocie :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ratulacje , 1 000 0000 kilometrow :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Zamówiony 6 lutego, dzisiaj zawitał do salonu. Teraz tylko instalacja LPG i w drogę. 
  • Zamówiony w lutym, czekałem dokładnie 2 miesiące.
    RAPID LB/1,2 TSI 81kW/2016/ACTIVE
  • Autko zamówione 07.04.2016, obiecane w połowie czerwca, jestem ciekawy czy dotrzymają terminu?
    Pozostaje tylko czekać
  • Dziś telefon od sprzedawcy i autko do odbioru w poniedziałek:)
    czas oczekiwania 54 dni

  • Ja zamówiłem auto w połowie marca 2016 i auto zostało odebrane 7 maja 2016
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Zamówiłem 29 lutego, samochód odebrałem 23 maja
    Rapid SB | 1.2 110KM | MY16 | Ambition MAX | Szary Quartz | Rzeszów
  • Auto zamówione 27maja, produkcja na 30tydzień+czas potrzebny na transport do salonu
    Rapid SB | 1,2 TSI 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Blue Race | kujawsko-pomorskie
  • Auto zamówione 16 Maja do odbioru ma być pod koniec Czerwca. Zobaczymy.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY17 | Ambition | Biel Candy | 1700 km | Gdynia

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?