FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - Z czym byliście już w ASO?
  • Póki co z moją rapidą byłem ze 3 razy, z czego jedno to było zaproszenie na sprawdzenie rygla, które można zablokować od środka aby dzieci nie otwierały. Ponoć zdarzały się wadliwe odlewy, ale to w ramach jakiegoś ogólnego programu sprawdzania/ew. wymieniania wadliwych elementów. Drugi raz zdarzyło mi się, że śruba mocująca drzwi w tylnych lewych gdzie siedzi synek poluzowała się i zaczął uchwyt latać i naruszył mi fragment karoserii od środka. Niby sprawdzili i karoseria ok, dokręcili i już jest dobrze. Czyli kolejna drobnostka. Trzeci raz to ostatnio problem z niskim stanem baterii. Pojechałem aby sprawdzili, okazało się że faktycznie mało już zostało energii w aku, doładowali. Więcej o usterce tu: http://rapidklub.pl/discussion/1316/niski-stan-baterii-akumulatora-po-2-latach-od-kupna#Item_1

    Poza tym póki co przy niecałych 16 tys usterek żadnych.
    Rapid SB | TSI 1.2 90 KM | MY2015 | Active Max | Granatowy | Łódź

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?