FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Alufelgi 15",16",17"
  • Tak obok hamulca ale tu wymagane jest pewne wyjaśnienie.
    Przycisk TPM wraz całym systemem jest w standardzie od MY15 czyli od czerwca 2014 r.
    Auta starsze go nie posiadają chyba, że ktoś sobie to domówił lub dostał z jakimś pakietem jako składnik.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jak mnie pamięć nie myli, to wcześniej był w pakiecie razem z HHC.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Ja auto kupowałem w maju 2014 i niestety nie mam tego ustrojstwa:(
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Tak był w pakiecie z HHC, nie chciałem go i dlatego tez nie mam sygnalizacji spadku ciśnienia. Auto kupiłem w kwietniu 2014r.
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • Ja wybrałem Dezent TC Dark dziś montuje....potem zapodam fotki:-)
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • Jak myślicie, te felgi http://allegro.pl/felgi-5x100-15-vw-polo-skoda-fabia-octavia-ibiza-a-i5254033311.html podejdą do Rapidki LB ??
    Pzdr.
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Nie popełniaj dużego błędu i nie kupuj takich felg. Było już na forum - chińskie felgi to najgorszy wybór jaki możesz dokonać.
    Te z aukcji nie będą paskowały na 100%, inne ET.
    Kup coś używanego ale oryginalnego jeżeli brak funduszy.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Oryginalnego IMO to bym rozumiał normalnych firm jak wymienionych wcześniej dezent czy też inne markowe. Inne et nie przeszkadza. Et musi grać z szerokością felgi. @Waski ten link co dałeś ma szerokość 7 cali, odpadają juz w tedy opony 185, min 195 jak mnie pamięć nie myli. I przy tej szerokości trzeba przeliczyć et.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Dzięki, szukam tego wątku.
    A jeśli chodzi o kase to faktycznie na chwilę obecną się troszkę wyczyściłem, a chciałbym upiększyć ;-) i tak już piękną gadzinę :-)
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • U mnie jednak zdecydowałem się na oryginalne Carme 15" na oponach Dunlop od Skody. Na początku miały być Dezenty TC Dark, potem Mak Mistral, jeszcze Magma Interio, ale to problem był z kapselkami z logo Skody, albo trzeba było stosować jakieś pierścienie centrujące, więc dałem spokój no i są Carme :)

    RAPID.jpg
    1920 x 920 - 693K
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • @Przemo74 Twój R super się prezentuje w tym kolorku, z tymi felgami no i czarne listwy nawet dodają jej "smaczku" :)
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Też mi się podoba, ładne wygląda z tymi felgami:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • a to mój rapidek sorki za jakość ale robione komórką, w weekendzie majowy zrobię zbliżenia
    WP_20150428_002.jpg
    1067 x 600 - 398K
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • @slawekaj - może kwestia kadru, ale uważaj bo za takie parkowanie nakleją co "Karnego kut*sa"... Widać, że udało ci się "ustrzelić" aż dwie koperty... :)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif - Spoko to stare malowanie przy bloku ;-)teraz juz są wyznaczone inne miejsca...ja też uważam że nie powinno się parkować na tych miejscach.
    Rapid SB |1,2TSI105KM|MY2015| AmbitionMAX | biel candy | 14000km| Płock
  • Witam,
    Czy wie ktoś może jaka jest średnica dekielków do felgi RAY ??
  • Pany, a czy przy zakupie alusów muszę dokupić czujniki ciśnienia do Rapida z tego roku ??
    Bo mi tak dziś jeden specjalista od wymiany opon powiedział. Dodał jeszcze, że muszą być jakieś takie oryginalne od Skody ...
    Myślę, zapytam tu zanim ewentualnie zrobie z siebie wariata w ASo ;-)
    Pozdr.
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  •  Nasze R nie mają czujników, system działa na zasadzie czujników ABS.
  • Czyli specjalista się nie zna i felg nie sprzeda :-)
    Dzięki lukasz13 
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Czy próbował ktoś założyć felgi 17" 7-8j et35? Zastanawiam się nad kupnem takich z oponą 205/50 albo 215/45.
    Toledo LB/1.2CBZA 86/MY2014/Reference/Czarny/44300km/ Kerry

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?