FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Dostałem informacje ze samochód jest w Poznaniu - dzisiaj dotarł :) ile trwała w waszym przypadku podróż z Poznania do Krakowa.
  • @gboczar zamówienie składaliśmy tego samego dnia tj. 28.08, produkcja 42 tydzień, mój Rapid dotarł z Poznania do Gdańska już w ten poniedziałek. Niestety przez duże obłożenie i wolny 1.11 jest brak terminów u dealera i odbieram auto w poniedziałek 6.11
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • dziś się dowiedziałem, że mój rapidek już się wyprodukował. Czekamy na transport do PL.
  • JacekK ja też miałem wyprodukowany w 42 tygodniu. Jak się okazało 19.10.2017 było zakończenie produkcji. A skąd wiesz że Twój dotarł już do Poznania? :) Z rozpiski u dealera Przyjęcie na magazyn Importera - 02.11.2017 r. :) Ciekawe kiedy dojedzie do Krakowa. :)
  • Więc pewnie mojego wyprodukowali na początku 42 tygodnia dlatego dotarł kilka dni wcześniej. W Poznaniu był już w zeszłym tygodniu, a w ten poniedziałek mogłem na niego rzucić okiem na parkingu u dealera. Oczywiście niewiele dało się zobaczyć, bo jeszcze cały "zapakowany" w folie i w dodatku było już ciemno. W każdym razie przez ten tydzień załatwione wszystkie formalności no i w poniedziałek pozostaje oficjalny odbiór auta. :)
    Zapewne Twój w Krakowie powinien być też w poniedziałek, ale to pewnie zależy od danego dealera i importera.
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • Nie miałem jeszcze odbioru. Tak jak pisałem auto odbieram w poniedziałek 6.11 :) Ale z założenia powinny być to pojedyncze kilometry.
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • No i odebrany :) Pierwsze 100 km dzisiaj zrobione, wrażenia bezcenne, banan z twarzy nie schodzi :D Może później uda mi się wrzucić kilka pamiątkowych zdjęć spod salonu w dziale Nasze Rapidy. Czerwień Corrida w połączeniu z czarnym wykończeniem na żywo naprawdę robią wrażenie! :) W każdym razie czas oczekiwania od zamówienia do odebrania kluczyków wyniósł równo 10 tygodni.
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • JacekK a jaki podczas odbioru miałeś przebieg?
  • 12 km
    Rapid LB Monte Carlo | 1.4 TSI 125KM DSG | MY2018 | Czerwień Corrida | 6000 km | Gdańsk
  • Skoda Wieliczka - Zamówienie 28.09.2017 r. Produkcja 18-19.10.2017 r. Przybycie do Poznania 02.11.2017, Przybycie do Dealera 05.11.2017. Odbiór: 10.11.2017. :)
  • Ja zamówiłem w GANINEXie w Katowicach 10 listopada, i odbiór ma być do 10 stycznia. Podobno auto będzie już w salonie w grudniu ale odbiór będzie możliwy dopiero w styczniu. Pewnie dlatego, że to auto z wyprzedaży rocznika (chociaż zamawiane z produkcji, a nie z puli stojących na placach)
     
    @gboczar Na jeżdzie próbnej trafiłem na Rapida nówkę - byłem pierwszym klientem testującym i miała przebieg 9km.

    EDIT MOD: Edytuj własne posty
  • Kurcze dziwne , zamawialiśmy też ten niby wyprzedazowy do produkcji 25 X  mial poczatkowo zejsc z produkcji ostatni tydzien grudnia. Dzwoni gościu wczoraj ze wywalili im kupe aut z grafika i podobno dopiero ma byc XIII tydzien 2018 r . Sprawa poszła do centrali bo dealer musi teraz tłumaczyc sie przed klientami. Aha ja zamawiałem tsi 1.0 110 KM  
    Rapid LB 1.0 TSI 110 KM MY2018 STYLE White Moon
  • @Demoneczek może mają jakąś przerwę świąteczną w grudniu - tak jak to mieli w lipcu (sezon urlopowy) i 2 tygodnie produkcja stała z tego co mi wiadomo :)
  • Sytuacja sie klaruje. Kazde minimalne opóźnienie powoduje ze system wywala o kilkanaście tygodni do przodu termin wyprodukowania auta. i Już dzisiaj w systemie widnieje że auto będzie na 51 tydzien tego roku. Tego sie trzymam. 
    Rapid LB 1.0 TSI 110 KM MY2018 STYLE White Moon
  • Oby nie przyszłego ;) bo będziesz rok czekał :D
  • Dziś do mnie zadzwonili z salonu, że auto będzie nie 10 a pod koniec stycznia, ale za to będzie rocznik 2018 w cenie wyprzedażowej z 2017. Muszę się uzbroić w cierpliwość...
  • Dealer dzisiaj dzwonił że papiery od autka juz doszły. Czyli w tym przypadku auto schodzi z produkcji ? Jest w transporcie? Czy już w Poznaniu. Jak to wygląda .
    Rapid LB 1.0 TSI 110 KM MY2018 STYLE White Moon
  • @Demoneczek tu nie ma reguły. Jak już są papiery to auto napewno jest już wyprodukowane i raczej napewno jest w Poznaniu. Może też być tak, że jest w transporcie do salonu lub już w samym salonie.
    Ja miałem tak, że auto w salonie było o jeden dzień wcześniej niż papiery.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Autko zamówione 23.11.2017 , potwierdzona produkcja 15-16.01 i do odbioru koniec stycznia 
    Rapid SB/1,4 TDI CR DPF 90KM/MY18/AMBITION/BIEL CANDY/KRAKÓW
  • Zamowiony rapid koniec listopada 2017, wstępny odbiór 31.03.2018 (info z fabryki ze produkcja ma być 24.02.2018), wiec może będzie szybciej:)
    RAPID LIFTBACK |1.0 110KM|2018|STYLE PLUS|CZERWONY|40.000KM|PIŁA

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?