FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • dziś dostałem 2 oferty dealerów z terminami 6-8 tygodni i 10-12 tygodni (ten sam zestaw do produkcji) - dmuchają na zimne, czy podgląd kolejki zamówień szwankuje w sieci Skoda?
  • jak na spacebacka to termin realny
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Albo konkurują terminem. Dadzą ci wcześniejszy a jak się opóźni to dostaniesz jakiś bonus ale już kupisz auto u  nich. Druga możliwość - dają ci dalszy termin i potem cię uszczęśliwią wcześniejszym odbiorem auta. Wszystko w sumie pod oczekiwania klienta :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • no cóż, klient ma być zadowolniony ;) hehe
  • @wilczurowa moj tez bedzie produkowany w przyszlym tygodniu (zamowiony 4 lipca)
  • Tak z ciekawości zerknąłem jak to u mnie dealer podał. Ja zamawiałem 10.09 i termin produkcji mam na 46 tydzień - 10 tygodni. Rapid Spaceback. Ciekawe czy dostane telefon wcześniej że już jest produkowany :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @atsuki termin masz rewelacyjny ale to dzieki temu ze to Spaceback, jednak zapowiedzi swoje a produkcja swoje, lepiej dowiaduj sie na bieżąco.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • U mnie w zamówieniu z dziś wpisany 15 grudnia ale czekają na potwierdzenie z fabryki :/
  •  taa Pic na wode, wkrecał cie tak samo jak prawie kazdy diler. Przedstawiciel z działu handlowego z ktorym rozmawiałem twierdzi ze przez ok 3-4 tygodnie dilerzy nie maja zielonego pojecia kiedy bedzie termin produkcji, zwyczajnie tego nie widza w tabelach skody, dlatego tez moga co najwyzej podawac przypuszczalne terminy. Moj wpisal mi konkretny termin oczywiscie bez potwierdzonych info ze skody i za to ma miec jakies konsekwencje czyli jak znam zycie otrzyma tel z tekstem " stary nie podawaj im juz im tych terminow bo potem sie tylko burza" ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wiem to, dlatego ładnie zastrzegają w zamówieniu, że termin może ulec zmianie i zostanie podany pisemnie lub e-mail pod rygorem nieważności. To, że nic z tego nie wynika nie wpłynie na moje ciśnięcie na dobór akcesoriów, o których dealer od razu wspomniał - że już są przygotowani na "rekompensaty".

    pożyjemy, zobaczymy.
  • Niech sobie wsadzą w buty te kupony na akcesoria! Za mało ludzi rezygnuje z zakupu czekajac juz ze 3 miechy dlatego  tak wlasnie robia sobie z zamowieniami co chcą nie liczac sie wcale z klientem.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mnie na prędkości odbioru nie zależy, więc luzakiem jestem ;)

    ale podejście producenta jest kiepskie. Jak wchodził nowy mondziak 7-8 lat temu to termin 6-8 tyg. Był dotrzymany bez bolu. Potem dokupowałem auta "z placu" i zapomniałem, ze czekanie moze trwac ...
  • Mam takie nietypowe pytanie a mianowicie Co zrobić z delikatnym zarysowaniem  krawędzi drzwi od kierowcy ? Stało się to przy wysiadaniu z auta rapida Może jakieś pasty czy co innego auto ma 2 tyg.
  • Stosowanie past czy wosków jest dobre tuż przed sprzedażą auta w celu zakamuflowania rys. Jest to tylko kwestia czasu - jak pasta "wyjdzie" z rysy - i odsłoni w całej okazałości tuszowane ślady. Jeśli Ci zależy na trwałym usunięciu rysy (śladu) - to pozostaje kontakt z lakiernikiem. On oceni - jak będzie można najlepiej usunąć ślady.
    PS> podany temat nadaje się do innego postu. Po czasie jak ktoś będzie chciał znaleźć temat (np): Usunięcie zarysowania - na pewno nie bedzie go szukał w tym wątku.
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • A tak z ciekawości , na O3 też się tyle czeka ? 
  • Witam
    W piątek 26.09.2014r. odebrałem Spaceback w wersji Ambition MAX 1.2 MPI kolor biały, zamawiałem 26.06.2014. Rozmawiałem z dealerem i te problemy z długim czasem oczekiwania troch jeszcze potrwają, patrzyłem na terminy odbioru to naprawdę jakaś masakra, najlepiej to maja zamówione O3 RS, zamówienie 3 marca -podanie terminu produkcji 20 września, planowana produkcja na 50 tydzień:). Ale można zamawiać nową Fabię:) bo podobno nie ma problemu:).
  • jak można zamawiać nowa fabie jak nie ma cenników ??? w ciemno ??? :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Cenniki pojawią się w październiku i samochód powinien być do odbioru w tym roku, przestali produkować już starą skode Fabie, produkują już tylko nową
  • Nie liczylbym na realny termin odbioru nowej fabii w tym roku.
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • powoli zaczynam sie zastanawiam nad ta nowa fabia :)  nie wiecie czy na starcie bedzie tez wersja kombi ??? - jak cenowo to moze wyglądać bo jak patrze na podobnie wyposażoną fabie 2 (elegance 105km) tyle ze hatchbaku to wychodzi 5 tys taniej od Rapida. wiec powiem szczerze ze jakos tanio nie jest szczegolnie
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?