FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • 14.700 to b.duży rabat :) też taki chce :)

  • to się zatrudnij w VAGu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • jak mnie przyjmie ktoś to z miłą chęcią :)
  • pytalem sie o te rabaty dla pracownikow :) niestety dopiero po roku pracy sie naleza :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • W sobotę jadę odebrać furmankę :-) Nareszcie , zwłaszcza że jestem bez auta od 04.08  :-)
  • Ja odbieram w poniedziałek. SB 1.2 105. Czekałem równe 2 miesiące. W sumie niewiele. Straszne są te twarde plastiki, ale pewnie szybko się przyzwyczaję. :) 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • Czyli czekałeś tyle co ja. Co do plastików, to nie wiem z czego się przesiadasz do Rapida ale te plastiki straszne nie są. Nie maca się ich co chwilę a dobrze wyglądają i są prostsze w utrzymaniu w czystości. Po 2 tygodniach użytkowania już się przyzwyczaiłem i jak wsiadam do F1 to jednak wolę te twarde plastiki w Rapidzie :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Wiesz, ja wybrałem wyjątkowo ubogą wersję active max, do której dostałem tylko radio swing. Miałem budżet leasingowy 50 tyś i nie mogłem go przekroczyć, a w grę wchodził tylko silnik 105KM (poniżej 100 nie schodzę). Te plastiki są dosyć nieprzyjemne, ale pewnie po chwili się przyzwyczaję :) 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • Plastiki są w porządku... 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Witam ja już jeżdżę 11 miesięcy i jak narazie jestem zadowolony. Może i coś od czasu do czasu zazgrzypi, to i tak jest to fajna fura. Teraz wystawiłem na sprzedaż, bo chciałbym nowszy model.Oczywiście będzie to Rapid Spaceback

  • Szybko się go pozbyważ... a jeśli już to wstrzymaj się do końca czerwca i bierz już nowy rok modelowy. W MY2016 może być sporo zmian.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • chyba pierwsza osoba na tym forum która sprzedaje swojego R :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ... i to po tak krótkim czasie użytkowania.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Mam możliwość mieć nowego za te same pieniądze to dlaczego nie skorzystać. Wystawiłem go w Porsche ruda śląska i na otomoto. Z opisem jak nowy.

  • Chyba problemy z opóźnieniami mają już za sobą, bo dziś dostałem informację od dilera, że auto wchodzi na taśmę w drugim tygodniu stycznie i będzie najprawdopodobniej do odbioru pod koniec stycznia, a zamawiałem 27 listopada więc całkiem, całkiem... a na początku mówili, że będzie marzec/kwiecień :D
  • Ja zamówiłem 30 października i odebrałem 4 grudnia :) nie czekałem długo :)
  • ale wy nie macie czasem spacebackow ??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • ja odebrałem dzisiaj mojego białego spacebacka w wersji active max. Czas oczekiwania to odrobinę ponad 2 miechy. Co ciekawe, VW leasing trochę przegiął z czasem - byłem w czwartek podpisać papiery, mieli w piątek rejestrować, a zrobili to dopiero wczoraj i auto mogłem odebrać dzisiaj o 13:00. Trochę im się zeszło.  
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • Info z salonu "Z informacji, które mam w dniu wczorajszym rozpoczął się montaż"
    jak myślicie kiedy będzie w salonie - dotrze do sylwestra





    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Bemakr - ale po co az tak ci na tym zależy? Niech przyjeżdża po nowym roku załapiesz sie na rabat wyprzedażowy
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?