FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcje przywoławcze
  • Na stronie Skody (link) po wpisaniu VIN można sprawdzić czy akcja przywoławcza dotyczy naszego auta...
    Pojawiło się info, że aktualna dot. "aktualizacji oprogramowania"
    Czy ASO wzywało Was już wcześniej na jakieś poprawki?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Może to kwestia danego rocznika. U mnie jest tylko info, że dla mnie na chwilę obecną nie przewiduje się akcji przywoławczej. 
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • U mnie jest jest następujący komunikat: "nie odnaleziono żadnych akcji przywoławczych wykonywanych przez markę ŠKODA dla podanego numeru VIN"
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @banty potwierdzam coś takiego ja wczoraj zostawiłem w ASO samochód na serwis olejowy i serwisant powiedział mi o takiej akcji w moim maja dograć sterownik, wymienić osłonę od chłodnicy recyrkulacji spalin i sprawdzić pedał gazu. NIe wzywali mnie myślę ze robią to przy okazji przeglądów. Nie wiem czy to dotyczy wszystkich samochodów czy tylko diesli bo nie pytałem MY 2014  
  • Jak będzie coś bardzo poważnego, to dostaniecie listowne zaproszenie do serwisu, albo producent poinformuje UOKiK i na ich stronie będzie wykaz VINów, których to dotyczy.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Wada fabryczna poduszki pod skrzynią biegów... zbierająca się woda w drzwiach tylnych... te sprawy ASO zna doskonale... jakie przypadłości ma jeszcze Rapid, na które warto zwrócić uwagę np. przy przeglądzie?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Mój VIN nie przewiduje przywolania... :-) MY 2015 produkcja 19 listopad 2014.
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Mi wgrali nowe oprogramowanie wspomagania
    Rapid SB | 1.4 | MY14? | Ambition MAX | Corrida | 10500km | Warszawa
  • @wasabio ale napisz jak masz MY 2014 czy 2015 ? mój VIN tez nic. Prod. 19 wrzesień 2014
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • u mnie na stronce tez zero info, wydaje sie ze to my 2014
    Rapid SB | 1.4 | MY14? | Ambition MAX | Corrida | 10500km | Warszawa
  • a jaką masz produkcję? podaj miesiąc?
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • kupowana przed październikiem 2014?

    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • u mnie po wpisaniu VIN na stronie Skody tez nic nie pokazywało a zmiany dokonali 
  • MY14 po wpisaniu vin też brak info o akcjach przywoławczych.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Wczoraj byłem w serwisie, na stronce nie pokazywało akcji przywoławczych, a okazało się że jest - wgrali nowe oprogramowanie wspomagania.
    Gratis - zrobili mi jeszcze automatyczną blokadę drzwi po ruszeniu. :)
    RAPID SB | 1.2 TSI | MY2014 | STYLE PLUS | CZERWIEŃ CORRIDA | 47 500 km | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  • Właśnie rozmawiałem z ASO i okazało się, że dla mojego R przewidziane są dwie akcje serwisowe. Jedna dotyczy wspomnianej aktualizacji oprogramowania wspomagania kierownicy, druga dotyczy sprawdzenia i ewentualnej wymiany pedału gazu. Podobno weszła w życie 2-3 dni temu. Co ciekawe na stronie cały czas wyświetla się komunikat, że nie ma dla mnie mojego numeru VIN żadnych akcji przywoławczych. Produkcja mojego R, koniec kwietnia 2014.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • U mnie też nic nie znalazło po wpisaniu VIN
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Jest ktoś z MY 2015 i zmieniali coś w ramach akcji przywolawxzej? 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • A jednak plotka okazała się prawdą ;-) i nasze R wymagają drobnych poprawek... czemu Skoda o tym nie informuje? Musiałaby, gdyby dotyczyło to bezpieczeństwa, a tak przy okazji przeglądu, poprawią co trzeba.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • skąd wiecie o akcjach przywoławczych, skoro oficjalnie nie ma komunikatów?
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • dowiadujemy się przy okazji wizyty w ASO albo dzwonimy i się dopytujemy ;) 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?