FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcesoria za bony -co wybraliście/wybierzecie :)
  • Jak wszyscy wiemy z racji długiego czasu oczekiwania  na nasze Rapidki, Skoda wysyła bony w ramach rekompensaty.
    Jakie akcesoria zamierzacie sobie dobrac???
    Oto moje typy(bony za 2800):

    5JA065110            System siatek bagażnika (3 szt.) czarny
    5JB061550            Dywaniki gumowe (4 szt.)
    CAX185605POL3L Koło zimowe stalowe lewe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T
    CAX185605POL3L Koło zimowe stalowe lewe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T
    CAX185605POL3R Koło zimowe stalowe prawe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T
    CAX185605POL3R Koło zimowe stalowe prawe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T
    5J0071455A          Kołpaki (4 szt.) 6x15" SATELLITE
    5JA071303            Listwy progowe ozdobne
    5JA071101A          Osłony przeciwbłotne tylne
    5JA071111            Osłony przeciwbłotne przednie
    000071597C         Komplet śrub zabezpieczających koła
    000073900B         Pokrowce na koła (4szt.)

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja bym wziął wszystko, oprócz śrub zabezpieczających koła. Na to miejsce wziąłbym dywaniki welurowe na lato. Dodatkowo wziąłbym nakładkę ozdobną na kluczyk, białą albo czarną sport, wyglądają bardzo fajnie :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • w sumie racja gumowe niby obiecal mi delaer gratis ale na zamowieniu tego nie mam wiec nie wiem czy sie nie wywynie. ale jak dostane gratis to doloze welur.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja biorę autoalarm. 
    Ark
  • A ja wziąłem alarm na etapie fabrycznym, wolę, żeby nikt mi nie grzebał już w złożonym samochodzie. Po tym jak zobaczyłem jak w rodziców Ibizie serwis wykonał instalację alarmu, stwierdziłem że tylko montaż w fabryce.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Pewnie w fabryce zrobią to lepiej, ale cenowo to duża różnica. Dowiedziałem się, że alarm u dilera kosztuje około 600 zł plus cena montażu, a nie 1500 zł.
    Ark
  • @Ark zobacz sobie w konfiguratorze, że alarm fabryczny kosztuje 900 zł, dodatkowo na jego plus przemawia to, że dostajesz 2 składane kluczyki, a nie jeden i pewnie dealer będzie musiał dodać dodatkowego pilota...
    @krisr77, zapomniałem o komplecie zapasowych żarówek :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ozdobne listwy progowe
    nakladki na pedaly
    spoiler pokrywy bagaznika
    tempomat
    lodowka 20l
    system siatek w kolorze czarnym
    chlapacze przod i tyl
    nika poduszka i kocyk dla mojej corci
    gumowa wykladzina podlogi
    wyszlo ok 3300 ale diler dal rabat 15% 

    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • tak sobie w weekend poczytalem - i chyba śruby zabezpieczające wylecą - podobno jest z nimi więcej problemu niz pożytku  a złodziej jak chce to i tak ukradnie
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @kubelec twój diler ci sfinansowal ta różnice? od mojego to ani grosza nie dostanę więcej niż na bonach :-)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • nie wiem czy sfinansowal ale rabat dal 15% tylko bede musial za montaz doplacic 
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • @gross81  ale po jakich cenach ci liczy diler ??? po tych ze sklepu skody ??? bo u mnie wimar ma trochę taniej u siebie moze nie 15% ale tak 3-5% i moze jeszcze cos sie urwie ??

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • U mnie powiedzieli, że muszą liczyć po oficjalnych cenach.
    @krisr77 ja planowałem brać śruby zabezpieczające ale wylecą i tak sobie myślę, że to i tak nie jest problem pokonać takie śruby. Wystarczy, że potencjalny złodziej poświęci się i kupi sobie komplet w skodzie i ma już klucz do okręcania kół.

    Aby ciąć koszty to raczej zrezygnuje z felg aluminiowych CARME, które miałem brać na kupon i w to miejsce wezmę komplet kół stalowych z oponami. Koszt kompletu mniejszy niż samych felg do tego rezygnacja ze śrub to zostanie na jeszcze jakąś rzecz. Wolałem dołożyć do automatycznej klimatyzacji a alusy mogą dołożyć sobie kiedyś jak będę miał luźniejszą gotówkę. Tak to jeszcze musiałbym do zimówek dopłacić. Na razie będą dwa komplety stalówek i będę kola przekładał z kołpakami.

    Inna sprawa to, że nie bardzo mam co już wybrać, chyba jakieś drobne rzeczy bo część elementów mam wzięte na etapie produkcji, nie chciałem aby mi na dzień dobry grzebali przy aucie i go rozkręcali (hak holowniczy, tempomat)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk napisz proszę jaka jest cena kompletu opon zimowych z felgami stalowymi? Rozumiem, że sa to (Koło zimowe stalowe lewe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T)?
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • wg cennika  411,32 zł za sztuke

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 napisz proszę gdzie mogę znaleźć ten cennik
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Tak z ciekawości, ile czekaliście/czekacie na auta i dostaliście bony? Dzisiaj rozmawiałem o nich z handlowcem i powiedział mi że to zależy od czasu oczekiwania na auto, kto dłużej czeka, ten dostaje.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Czekam już17 tyg.otrzymałem 2800 w bonach.Dziś dzwoniłem jutro podobno mają go produkować a odbiór koniec miesiąca.
    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • Czekalem 17 tygodni. Odbior 10.10.2014. Bony (2800zł) dostalem po odbiorze auta.
  • @Maciek_1991 bony dostaje każdy którego okres oczekiwania od zamówienia jest dłuższy od 3 miesięcy, przynajmniej teraz Skoda rozdaje bony kierując się tą regułą
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?