FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcesoria za bony -co wybraliście/wybierzecie :)
  • tak jak mówiłem kwestia montazu nie byla w ogole poruszana. jak będę znal końcowa cenę to wtedy tak naprawdę będziemy rozmawiać o kwestii dodatkowych kosztow.
    bo na dzien dzisiejszy to nie wiem czy diler w ogóle wie ze mam te bony (chociaż chyba widzi to w systemie) a na pewno nie wie ze pare rzeczy bede bral dodatkowo :)

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • "na pewno nie wie ze pare rzeczy bede bral dodatkowo :)"
    no to w tym przypadku nic się Tobie nie należy z urzędu, zwykły biznes :)
    jedni płacą inni nie płacą :)

    ps. dopisałem coś do poprzedniej wypowiedzi, nie wiem czy widziałeś po zmianach?
  • Wybrałem dodatkowo ozdobne listwy progowe, chlapacze i blokadę na skrzynię.
    Płacę tylko za montaż blokady. Reszta jest w cenie.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • a czy ktos juz skorzystal z tych bonow bo moj rapidek bedzie w salonie dopiero za tydzien  
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • @ryba8013 tez mi sie wydaje ze większość dilerow podejdzie do tematu po ludzku - przy grubszych tematach beda brali kase za montaz ale nie za listwy czy chlapacze. 

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Kubelec: ja za bony kupuje koła (alu + opony zimowe) po lekkich negocjacjach 3050zł z montażem. Niestety ze wzgledu na brak czasu umówilem sie dopiero na piątek.
  • @krisr77, nie napalałbym się na darmowy montaż, bo zapewne takowego nie dostaniesz, bo jak ktoś słusznie zauważył biznes jest biznes i mechanicy za darmo nie będą pracować... Smutne, ale prawdziwe. Chyba że masz dobrodusznego handlowca, który część swojej marży odda na montaż, ale nie nastawiałbym się na to, że dostaniesz montaż za free. W każdym bądź razie mi sprzedawca podawał ceny "z montażem". Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Alor9 a ile wyszło za same kola i opony a ile doliczyli za montaż
    @Maciek_1991 zobaczymy tak jak pisałem jeszcze zadnych rozmow nie prowadzilem, najwyzej zamontuje sobie je sam.

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Panowie nie przesadzajcie ze każdy dealer to aż taki zły, ja brałem swojego Rapida  i dostałem gratisy a do tego poprosiłem o zamontowanie chlapaczy bez problemu i tez gratis ja o swoim mam bardzo dobre zdanie zresztą pisałem wcześniej opinię pozytywna a mowa o BohemiaMotors w Jankach 
  • Ale oczywiście na tym polega ten biznes :)
    Ze lepiej wpuścić klienta zadowolonego.
    Zmierzam tylko do tego ze to nie są przywileje nadane z urzędu
  • mój diler uzależnia ten koszt od tego co będę chcial zamontować, np spoiler czy chlapacze to powiedzial że nie ma problemu za free ale już hak itd to trzeba płacić, oczywiście mam na myśli akcesoria dodatkowe a nie zamawiane przy pierwszej konfiguracji auta
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no wiadomo chlapacze czy listwy to pol godziny roboty razem z przerwa na fajka.
    hak czy alarm to juz pare roboczogodzin wiec wiadomo ze trzeba zaplacic
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • ale dowiedzialem się również że wymagana będzie korekta do faktury bo te 2800 muszą odliczyć od ceny kupna, także diler wyrazil nadzieję że wykorzystam wszystkie bony na raz żeby nie robił np 4 korekt bo ja mam np 4x 700, pomoc są też w całości ma 2800
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tylko upewnij się, żę o te 2800 nie zaniżą Ci wartości samochodu. Wartość z faktury jest często podstawą do AC. Jakby coś się - "odpukać" - stało, to otrzymasz mniejszą kwotę za szkodę...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • pytałem o to od razu, diler zapewnił że nie ma to wpływu na AC, jak ktoś już zrealizuje te bony niech napisze czy taka praktyka jest stosowana też u nich
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Krisr77: jeszcze niewiem ile liczyli sobie za montaż ( wliczony w cenę 3050) szczególy zobaczymy pózniej:-) 
    gross81: ja dostalem bony po odbiorze auta ( f-ra juz zapłacona była), ale Twój diler pewnie mysli o Zmniejszeniu VATu. W kwestii  ubezpieczenia to moj ubezpieczyciel uwzglednial tylko kwote z fa-ry choc wartosc auta z jego "tabelek" wychodzila wyższa
  • @Alor9 z tego co czytałem to jesteś umówiony dopiero na jutro więc jeszcze nie wiesz czy tego samego nie będzie chciał zrobić twój diler. Co do ubezpieczenia to również mam polise na wartość z faktury ale jeśli teraz będzie chciał zrobić ta korektę... nie wiem co o tym myśleć, nie ufam mu za grosz więc chyba zadzwonię do Skody jak oni to widzą.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ALe ja juz auto odebralem i juz mam je ubezpieczone...bony dostałem w ciągu kilku dni po odbiorze "R-ki". Podpisanej faktury juz raczej nie można zmienic, ale jutro będe mądrzejszy. Pozatym jestem umówiony tylko z dzialem akcesoriów, a nie z dilerem aut.
  • nie rozumiemy się, ja tez odebrałem auto i też mam ubezpieczone,dostałem normalna fakture na kwote z zamówienia, bony przyszły mi 3 dni wczesniej i przy odbiorze dopiero pytałem o ich realizacje za tydzien czy dwa, wtedy wlasnie diler zaczął o tej korekcie i jak zamierzam je realizowac, wszystkie na raz czy pojedynczo
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jutro wszystko sie wyjaśni:-) 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?