FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcesoria za bony -co wybraliście/wybierzecie :)
  • Dzięki za info ale szukając po kodzie brak jest takich produktów tz opon być może miesiąc temu jeszcze były a teraz się już wycofali.
    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • ale sa komplety kola stalowe+opony zimowe przeciez (na barumach i michelinach)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Same opony nie są akcesoriami. Natomiast koła (opona + felga) jak najbardziej. Ja za bony wziąłem komplet opon (Pirelli) na alufelgach (carme) w cenie 3050zł. Nie wiem czy to zasada czy dobra wola dilera, ale jak widac jest to mozliwe. Powoluj sie na innych i forum, moze pomoze.
  • Alor9 Właśnie się powołałem na forum że otrzymali opony to odpowiedzieli że nie są kcesoriami.A zamówiłem też felgi (carme). Zadałem też pytanie do centrali czy należą się opony i narazie czekam na odp.
    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • @zbigniew438 chcesz na zimę domówić alusy + zimówki ??? to rzeczywiście takiego kompletu w  cenniku nie ma. a diler pewnie chce kasę wyciągnąć bo jak chce to jak widać można. tak samo jak z rabatami na akcesoria - jedni piszą ze musieli płacić po cenach z cennika (oficjalne Skody) jedni ze po cenach dilera (najczęściej sa one troszkę niższe) inni jeszcze ze i tak można wynegocjować jakis rabat na te akcesoria.

    w moim przypadku dostałem info ze ceny na akcesoria nie podlegają dodatkowym rabatom ale nadal nie wiem czy mam je liczyć po cenach z cennika czy po cenach ze sklepu dilera...
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Za felge 15 (carme) policzyli 433zł.
    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • czyli wg cennika
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Mi też nie robili problemu z oponami ale ja brałem stalówki do kompletu. Miałem brać CARME na lato ale nie chciałem już wydawać więcej grosza na auto w tym momencie a musiałbym dokupić opony dodatkowo. 
    Tak to już mam komplet w cenie a jak będzie więcej grosza kiedyś to może kupi się jakieś aluminiowe felgi :).
    Aha cena z cennika, podobno inaczej się nie da. Co innego jakbym kupował za swoje to można się trochę targować.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • ale tu nie chodzi o targowanie :)
    u mojego dilera np opony zimowe+ felgi stalowe sa za 402zl
    http://sklep.auto-wimar.pl/kola-zimowe-15-barum-18560-p-473.html
    wg cennika skody po 411zl
    nie mam jasnej deklaracji mojego sprzedawcy ale mam nadzieje ze policzy po oficjalnych  cenach ze swojego sklepu 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ceny felg - wg promocji - są znane od dawna:

    http://www.skoda-auto.pl/documents/cennik-promo-felgi-09-2014.pdf

    Promocja z lutego, niby datowany 09/14 ale chyba ceny nie drgnęły od ponad pół roku...

    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • skoda kusi na pewno to jest cena wyjściowa pod koniec roku będzie można coś utargować jak będą chcieli "wyrobić normy"
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • a tak a pro po opon zimowych z felgami stalowymi. zamawiał/odbierał juz ktos taki komplet na barumach lub michelinach lub nokianach (w każdym razie na budżetowych oponach) ?? w tym cenniku nie ma ptaszka w kolumnie dostępne, w sklepie internetowym Wimaru tez niedostępne, na allegro u Plichty z Trojmiasta tez brak.
    idzie zima a oni nie maja tego na stanie ??/
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • barumy jeszcze rozumiem, ale michałki lub nokiany traktujesz jako budżetowe?
    jak kupowałem micheliny to były one droższe od continentali... (klasa premium)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • no zwal jak zwal na oponeo sa po 277 z sztuke :)
    @gross81 Ty chyba zamawiales taki komplecik i miales czekac ze 2/3 tyg. 
    doczekalaes sie wiesz z czego wynikaja te opoznienia ??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja odbierałam kilka dni temu micheliny, do salonu dotarły jakoś po tygodniu od zamówienia. 
  • @krisr77 moje kola juz dotarły do salonu w piatek czyli 2 tygodnie po zamowieniu, jestem umowiony na ten piatek na montaż ale chyba ze wzgledu na pogode jaka jest to sobie jeszcze daruje i poczekam. Co do terminu to jest on narzucony przez skode, zwyczajnie nie ma na stanie tych kół, wszystkie inne akcesoria byly w kilka dni, idzie zima i jest wieksze zapotrzebowanie ot co :) Co do samych opon zamowilem Micheliny bo absolutnie nie uwazam ich za budżetowe jak ktoś tu napisał...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja też dostałem bony za długie oczekiwanie ( zamówiłem samochód w czerwcu). Zamówiłem wersję ELEGANCE z dodatkowym wyposażeniem, więc miałem ograniczony wybór gdyż większość wyposażenia dodatkowego wybrałem podczas zamawiania samochodu. Wybrałem za bony koła stalowe z oponami zimowymi MICHELIN ALPIN 4, śruby zabezpieczające, pokrowce na opony, chlapacze przód i tył, nakładki na pedały ze stali nierdzewnej i nakładki progowe. W dniu 10-11-2014r. mój RAPID dotarł wreszcie do salonu. Musiałem od razu podjechać i zobaczyć go. Niestety radość trwała krótko, gdyż samochód był z innymi felgami aluminiowymi niż zamówiłem( zamówiłem obręcze ANTIA 16" a przysłali samochód z obręczami DIONE). Teraz muszę wyjaśnić tą sprawę.
  • @Andreas70 a kiedy Twoje auto zostało wyprodukowane? Pytam bo ciekawi mnie ile trwał transport od dnia produkcji :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk Moje auto zostało wyprodukowane w 44 tygodniu ( koniec października ). Na dostawę do salonu trzeba czekać ok. 10 dni. W piątek odbieram auto z salonu.
  • Dziś dzwonił do mnie sprzedawca i poinformował mnie, że mają problem ze ściągnięciem opon Micheline Alpine A4. Znów zaproponował mi w ramach kuponów NOKIANy WR D3 ale też ma mi dać znać czy z nimi nie będzie problemu.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?