FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcesoria za bony -co wybraliście/wybierzecie :)
  • grzesk.Climatronic zamówiłem sobie od razu zamiast climatic tak jak :
    1/blokada skrzyni biegów
    2/autoalarm z czujnikie monitorowania wnętrza.
    3/radio swing 2 din CD/MP3
    4/listwy ozdobne
    5/gniazdo zapalniczkowe w bagażniku/montowane w salonie/
    Ciekawe jak bedzie z klimatyzacją,bo domówiłem trochę póżniej,bo chyba nie ma co rozbierać auta ażeby klimatyzacę zamontować.
     Poza tym zlecenie nie było jeszcze zakończone,bo diler nie był w stanie podać mi daty produkcji rapidka.
    Dziękuję Ci za tak dużo waznych informacji.
         Pozdrawiam serdecznie.

    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • @johnl Ja też climatronica dokładałem jakieś 2 - 3 tygodnie po złożeniu zamówienia. Nie było problemu, klimatyzacja jest automatyczna bo widziałem na zdjęciach swój egzemplarz.
    Jeśli te rzeczy były na zamówieniu jako rzeczy montowane przez fabrykę to auto już z nimi do salonu przyjdzie. Ewentualnie listwy będą montować w salonie bo rozumiem, że są to te listwy ozdobne na progach ?

    Zaciekawiłeś mnie tym gniazdem zapalniczkowym. Salon sam ci to zaproponował? Gdzie i jak oni to będą montować?
    Mam jeszcze parę dni do odbioru, może też uda się coś takiego skombinować. Przydałoby się czasem lodówkę podłączyć czy inne urządzenie np. przetwornicę.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • grzesk.w/g mnie listwy powinni założyć w fabryce,bo ja też zamawiałem.
    Gniazdo zapalniczkowe -sam na to wpadłem,bo podobno jest takie w oktawii i chciałem takie mieć u siebie.Pomyślałem o tym tak samo jak Ty,bo może podłączę sobie lodówkę lub coś innego.
    Gniazdo to jakoś ugrałem jako gratis u dilera i mi założy elektryk na miejscu jak przyjedzie rapidek.
    Możesz spróbować żeby Ci założyli ,bo to w koncu na miejscu zakladają.
    Miałem do wyboru mata do bagażnika lub gniazdo zapal. i wybrałem gniazdo.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • zalezy jakie listwy - jak boczne to w fabryce jak progowe to salonie bo przeciez akcesoria to sa a nie wyposazenie opcjonalne 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • grzesk lodówka samochodowa o ile wiem to chlodzi 10 stopni poniżej temperatury otoczenia.My jak jedzieny gdzies dalej 400 km to bierzemy zwykłą lodówkę/bez prądu/i do tego parę wkładów z zamrażlnika i nic się ni rozmroziło po przyjezdzie do celu.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • krisr77oczywiscie,że listwy boczne,a ile kosztują i czy jest sens montażu listw progowych?.
    słyszałem .że odpadają w czasie użytkowania-prawda to???.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • johnl ja mam zamontowane listwy progowe i nie widzę by odpadały .. 
  • progowe 120 czarne, z chromem 340 :(
    montaż pewnie z 50zl jak zamawiasz po odbiorze auta jak przy odbiorze powinni zrobić gratis :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • te listwy progowe czarne bo wybrałem czerń perłową to za kpl(4sztuki)?
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • listwy progowe ozdobne z napisem rapid super sie prezentują-polecam, nie wierze by dobrze zamontowane odpadały, chyba ze ktos sam to kleił w szopie na klej z mąki 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mam i polecam. Dostałem w gratisie czarne ale te z chromem wyglądają o wiele lepiej.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?