FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcesoria za bony -co wybraliście/wybierzecie :)
  • Panowie wrócę do tematu śrub zabezpieczających niestety jest to tylko zabezpieczenie przed "Jasiem za płota" bardziej polecał bym inne akcesoria np pokrowce na opony czy coś innego (siatki, mata, pojemniki czy osłony )
    http://www.wykop.pl/link/1850646/klucz-uniwersalny-wytrzymujacy-270nm/

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar, ktoś to już pokazywał, ale masz rację, więcej z tym problemów niż to warto. Trafisz do wulkanizacji, gdzie jest uczeń albo niepełnosprawny umysłowo mechanik i do.ebie "złodziejkę" pneumatem i odkręć to później...
    Poza tym tematem mam 2 pytania:

    1. Czy ceny z tego cennika excel'owego dostępnego w tym temacie są sztywne, czy serwis daje jakieś rabaty od nich?
    2. Czym się różnią dywaniki welurowe Prestige od zwykłych?

    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • no bo historia "cwaniaka" od @gross81 jest z cyklu, nie wiem, nie sprawdzę, ale wymyślę jakąś bajkę, przecież klient też nie wie....
  • A czy ktoś z was brał chlapacze do rapida? Jak wygląda LB z chlapaczami z tyłu, ujdzie w tłoku?:-)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ujdzie zaraz zarzucę fotkę
  • ja zamówilem nie mam jeszcze zamontowanych ale oglądałem w necie i są całkiem ok, małe nie rzucaja się w oczy. w tym tygodniu zamontuje to będę mądrzejszy jak to na żywo wygląda
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ok dzięki wielkie Kros, nie wygląda to źle. Zamierzam sobie właśnie je założyć plus te listwy progowe. Czy po założeniu tych listew nie ma jakiegoś problemu z zamykaniem drzwi albo z dostawaniem się wody do środka?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Oto co dzisiaj otrzymałem w e-mailu od sprzedawcy nt. bonów

    "Niestety, "akcja" bonów już dawno została zakończona :(
    Dotyczyła klientów którzy dużo wcześniej zamówili auta z bardzo długim
    okresem oczekiwania :(". Dopisał potem, że "importer może do tego powróci"

    Mówi się trudno, trzeba żyć dalej :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • dawno skonczona ??? widze ze zamawiales skodzine dokladnie miesiac po mnie.
    to rzeczywiscie niefart. a i z drugiej strony troche zal do skody za tak krotko prowadzili ta akcje
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • no proszę, potwierdzają się moje przewidywania ze to jednorazowa krótka akcja, pewnie będzie taka podobna w przyszłym roku po kolejnej przerwie technologicznej
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ale macie fajnie z tymi bonami.....a Skoda kurna olek mogła by wymyślić jakieś promocje dla tych co już mają i użytkują Rapidki...hehehe
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • taaa, rok darmowego tankowania, w całej Europie :)

    @gross81, niekoniecznie. Jesienią byli na dopingu, aby ratować sprzedaż Rapcia poniżej planów, wykombinowali Maxxy, no i przekombinowali, bo sprzedaż ruszyła i z kolei przerosła oczekiwania. Do tego ruszyła produkcja FIII i to się skumulowało...
    Przerwy technologiczne są co roku, a bony raczej nie...
  • Skumulowało sie owszem ale nie od tego ze nagle wszyscy rzucili sie na Rapidy. Powód to juz od poczatku roku akcja z kratkami potem przerwa technologiczna i wzrost zainteresowania skoda w 3 kwartale ale skodą ogólnie a nie samym Rapidem. Bony dostali wszyscy dłużej oczekujący, nie tylko ci co czekali na Rapida.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ale trzeba przyznać, że Rapid w rankingach też poszedł do góry i mało mu Fabii brakowało jeśli chodzi o klientów indywidualnych w Polsce a w Czechach Rapid dość sporo wyprzedził Fabię.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • w związku ze zmianami w cenniku wypadają z mojego zestawienia siatki i dywaniki (sa juz w standardzie). i teraz mam dylemat - daje nam to jakies 260-270 zl oszczędności, jakby jeszcze wyrzucic komplet zarowek to mamy 400 do wydania - i za bardzo nie ma na co wydac :( Za 270 sa 5E1064200    Nakładki na pedały ze stali nierdzewnej (manual). w cenie do 400 nie widze niczego wartego tych pieniedzy...

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • gross81 czy zamawiałeś i odebrałaś już te koła razem z oponami ? Ja dziś chciałem zamówić felgi + opony zimowe to stwierdzili że opony nie zaliczają się do akcesoriów.

    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • zaliczaja sie ale tylko te ktora sa w cenniku - jak chcesz sobie dobrac dowolnie to juz nie
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Być może ale na oficjalnej stronie z akcesoriami brak jest opon. Jeśli masz inny zestaw to daj link

    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • zajrzyj na 1 strone tego watku :) 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?