FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcesoria za bony -co wybraliście/wybierzecie :)
  • mata gumowa do bagaznika jest całkiem ok
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no nie wiem, mi tam przeszkadzało ze nie ma w niej wycięcia na otwor w podlodze za pomocą ktorego ja podnosimy - i zeby cos wrzucic do srodka trzeba podnosic najpierw ta mate a pozniej silowac sie z podloga :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • no to fakt, do koła się cieżko dostać ale przewozi sie rozne rzeczy, ja juz 2 razy odkurzałem bagażnik a tak było by łatwiej. Najbardziej jestem zadowolony z listw ozdobnych, fajnie sie prezentuja no i pewnie troche beda chronic lakier
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jeżeli chodzi o mnie to zimówki na stalowych felgach.
    Swoją drogą chętnie odsprzedam stalówki z letnich kół :) bo na wiosnę chcę kupić jakieś aluski.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • A tak jeszcze a pro po bonów i zasad ich przyznawania. Nie wiem czy wszyscy to wiedza  ja np myślałem ze odbywało sie to troche inaczej. (bez udziału salonu). Wiec: 
    Skoda do każdego z salonów wysłała jednorazowo pewna pule bonow. Kazdy z handlowców dostał swoja dole i mógł ja dowolnie rozdzielić. 
    Dlatego tez jedni dostali 700 inni 1400 a większość 2800. Tak samo czas oczekiwania nie byl tu najważniejszym kryterium. 
    Wiec za to czy dostaliście bony czy nie możecie podziękować lub nie swoim handlowcom :) 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Dodanie tak było jak pisze @krisr77. To salony występowały do Skody o przyznanie bonów. Dlatego taka loteria z tym była z tym, że u mnie sprzedawca do końca twierdził, że ostatecznie nie wie ile dostanę ale skierował o całość. Tak samo jak kupony lojalnościowe. Dostałem w połowie roku od Skody kupon na dodatkową gwarancję z limitem 60 tys km lub instalację gazową. Miałem go nie brać wykorzystywać tylko skorzystać z promocji, w której biorąc promocyjny pakiet przeglądów dostaje się gwarancję.  Nigdzie informacji nie znalazłem o zmianach w tych kuponach a sprzedawca mi oznajmia, że kupon z gwarancja, który mam został rozszerzony o pakiet przeglądów Basic i do tego został zwiększony limit obu usług do 120 tys km.

    Nie wiem czy tak dobrze trafiłem, że sprzedawca dał mi maksymalne bony i poinformował o zmianie w kuponach. Przecież mógł mnie na tym skasować abym wziął pakiet przeglądów z gwarancją. Aha za montaż wszystkich akcesoriów z zamowienia i z bonów nie płacę.  

    Co do maty do bagażnika to fakt ciężka i utrudnia dostęp pod podłogę ale powiedzcie ile razy w miesiącu tam zaglądacie? Ja wolę z tym problemem się pomęczyć ale prościej będzie mi wyczyścić tą gumę niż wykładzinę jeśli by mi się czymś zabrudziła
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • wg mnie było inaczej, nie wiem jak tam wczesniejsze akcje ale te ostatnie bony były przyznawane bez udziału dilerów. Moj diler ciagle mi mowil ze widzi w systemie przyznane dla mnie bony na 1400, jak sam sie zarzekał nie wie czemu jedni maja na 700 inni na 2800 podejrzewająć ze to od samochodu tez zalezy (np zamawiający superba dostanie 2800). Wiadomo ze nie kierowano sie takimi kryteriami ale ostatecznie bony przyszły przecież z centrali nie z salonu, diler nie wiedział nawet kiedy maja byc wysłane a do tego przyszły na kwote 2800!

    Od dilera to dostałem np pakiet przeglądów natomiast co do bonów to ich rola polegala pewnie tylko na wskazaniu klientów ktorzy w danym momencie czekaja na auto.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no kazdy wie to co mu handlowiec powie :) moj powiedział wyraźnie ze przyznał mi te bony chyba i np jednemu gostkowi ktory zamowil octavie combi i do tego za 20 tys akcesoriów i czeka juz pol roku :)

    wg niego salon dostaje (wirtualnie co prawda) te bony - handlowiec wskazuje klienta, zamówienie i wartość w systemie, Skoda  wysyła juz bezpośrednio z Poznania :)
    chyba ze to co diler wybrał podlega jeszcze ocenie w centrali.
    dla mnie sie klei to co mi powiedział :) bo gdyby to od niego nie zależało  to jest szansa ze bym nie dostał tych bonow albo nie tyle.



    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Mi powiedział sprzedawca że to są bezpośrednio ze Skody i faktycznie przyszły z Poznania, ale podpis na liście i podziękowanie za wybór Skody był od właściciela salonu w którym kupiłem samochód.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Ja skłaniam się ku wersji @isema i @krisr77 bo u mnie z rozmowy też wynika, że to sprzedawca decydował. Ja Superba nie kupowałem a też dostałem na 2800 a że termin mi się ostatecznie skrócił to inna sprawa i sprzedawca wnioskował mi o bony. List z podziękowaniem też miałem podpisany ostatecznie przez właściciela salonu.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja zamawiałem 8,10,2014 ,a mam mieć odbiór ostatni tydzień grudnia lub pierwszy tydzień stycznia 2015,a jak to wyglada z tymi bonami jak je mozna otrzymac albo w jaki sposób sie o nie upomnieć.
    Pozdrawiam.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • niestety akcja z bonami byla jendorazowa - jakos na poczatku pazdziernika. jesli to tej pory nie dostales to juz raczej marna szansa zeby Skoda powtorzyla akcje :(
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja nie kieruje się tym co mówił diler bo on kłamie na potęgę tak samo jaki i wasz (taki maja zawód), pisze co wynika z moich doświadczeń, twierdzicie ze diler zamówił mi bony na 1400 a dostałem na 2800? :) To jak zostały one rozdysponowane to jedna wielka niewiadoma i nie było w tym żadnej logiki, fakt jest taki ze osoby które akurat wtedy miały zamówienia, dostały bony i to jest pozytywna aspekt tej sprawy. Myślę ze rola dilera była ograniczyła w tym temacie a juz na pewno nie decydował o wartości bonów które maja otrzymać poszczególne osoby.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81  Masz rację.W mojej sytuacji jak zamawiałem akcesoria to sprzedawca i pracownik który zamawia prosili mnie abym im pokazał te bony jak wyglądają bo jeszcze ich nie widzieli.
    Rapid LB|1,2Mpi+Lpg|MY15|Czarny perłowy|77500/Wieluń
  • gross81: w kwestii postępowania dilerów to masz 100% racji - moim zdaniem bardziej pasuje do nich określenie handlarze niż handlowcy:-) . Choć po zakończeniu transakcji mam do nich pozytywne nastawienie, to zszarganych nerwów z okresu realizacji nikt mi nie zrekompensuje.
  • Alor9 Masz całkowicie rację,że dilerzy kreca na potege,bo znam to z własnego doświadczenia jak coraz to wyznaczał mi inny termin odbioru.Szkoda ze tych bonów już nie ma,a może na koniec coś dodadzą.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Ja na razie jestem ze swojego zadowolony, jak niczego nie wykręci to będę zadowolony bardzo :). Wiadomo ze swoje musi zarobić, ale dotychczas nie widzę w jego oczach samych dolarów :) 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • zobacze jaka będzie koncówka i jak diler mnie na koniec potraktuje,wszystko okaże się "w praniu".Ciekawe jak odbedzie sie rejestracja auta i jak bedzie załatwiony kredyt?.Nie wiem czy auto alarm , blokade skrzyni biegów i climatronic montują w salonie czy w fabryce?.
    Pozdrawiam.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Climatronic montowany jest tylko w fabryce. Auto alarm i blokadę niektóre salony montują same. Jeśli te elementy miałeś na zamówieniu jako rzeczy montowane na etapie produkcji to auto już przyjedzie z nimi z fabryki. Jeśli któraś z nich była zaznaczona jako montaż w salonie będą dopiero montować. W każdym razie sprawdź dobrze gdzie był montaż bo co fabryka to fabryka bez rozkręcania auta i montowania czegoś mniej funkcjonalnego np. alarm i tańszego a Ciebie skasują jak za fabryczny. 
    Ja tak miałem w zeszłym roku z hakiem holowniczym. Miałem brać auto z placu pod wyprzedaż i hak wtedy montowany jest w salonie. Oczywiście nie był to fabryczny hak od razu o tym zostałem poinformowany ale cena była jak w cenniku. W innych salonach jak się orientowałem taka usługa kosztowała około 900 zł wraz z częściami a tu gdzie miałem zaklepane auto normalnie 1900 zł. Dlatego teraz przy obecnym podejściu do auta hak zamówiłem od razu do produkcji. Nikt mi auta nie będzie rozkręcał, wszystko jest ładnie zintegrowane elektrycznie i dopasowane, hak jest demontowalny a kula ładnie się chowa w pojemniku w kole zapasowym.

    Tak samo poza klimatyzacją może być z Twoimi pozostałymi rzeczami. Przypilnuj to. Alarm niefabryczny najczęściej nie ma wyłącznika monitorowania wnętrza, który mieści się na środkowym słupku od strony kierowcy.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Jeżeli wahacie się czy brać matę gumową do bagażnika... bierzcie w ciemno, polecam!
    ps. mata miała mnie kosztować 50zł po kosztach, a jakoś wyszło, że była gratis...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?