FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcesoria za bony -co wybraliście/wybierzecie :)
  • A tych nokianow nie ma w cenniku chyba? Jaka cena? To w koncu mozna cos poza cennikiem zamawiać za bony czy nie?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • kolejne dziwne rzeczy sie dzieją w Skodzie, u mnie nie było problemow ze sciagnieciem tych Michelinow u kolegi są...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 mam pytanko, widziałem na innym forum, że interesowałeś się zakupem cruza? Czemu wybrałeś rapidkę, cruz to bardziej compactowe auto.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • dodan. Chevrolet już nie będzie produkowany w europie podobno. Na stronie producenta jest info.
  • Aha, no to faktycznie byłby to powód. A poinformowali dlaczego taka decyzja?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • http://moto.pl/MotoPL/1,88389,15078463,Juz_w_2015_roku_Chevrolet_wycofa_sie_z_Europy.html
    ale to juz chyba od maja nie mozna bylo kupic zadnego chevi

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • No tak, dzięki @krisr77, nie ma co się ładować w nowy samochód, jak zamierzają zakończyć jego produkcję, przynajmniej w Europie.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan tak jak piszą koledzy, głowny powód to wycofanie sie chevroleta z rynku europejskiego od poczatku tego roku. Nie powiem byłem bardzo napalony na Cruza, uważam go za bardzo ładne auto, nadal jak mijam takowego to sie za nim ogladam :) Gdzies tak pod koniec maja zlokalizowałem ostatniego nowego cruza sedana w kraju, byl w Toruniu, miałem jechać po niego nastepnego dnia gdy otrzymalem tel ze ktos przyszedl i wplacil zaliczke :) Rozgladalem sie za uzywanymi i wlasnie w drodze na ogledziny jednego przejeżdzalem kolo skody gdzie stal R i tak juz zostało ;)

    Trzeba jednak dodać ze poza wygladem chevi jest mocno awaryjnym samochodem, silniki benzynowe to jakas porażka, 1,6 to ruszyć sie nie mogl z miejsca a 1,8 nie wiele lepszy za to paliwo połykał hektolitrami, jezdzi czesto w gazie ale ten sam efekt co 1,6 wciskasz gaz a on stoi ;) Diesle te slabsze jednostki 125 km tez kiepskie, dopiero 163 km był jakby pod ten samochód, duża buda miała swoje wymagania...Tak wiec nasz R ma sporo zalet i nie ma co narzekać az tak na te silniki bo o niebo lepiej auto sie zbiera w tym porównaniu. 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak duża buda ma swoje wymagania:-) a w zasadzie duża waga, bo cruz to jakiś 1450 kg, wiec faktycznie potrzeba trochę tych kucyków, żeby to szło jakoś. A co do awaryjności to faktycznie tak było, zdaje się że w ostatnich testach jakie były robione na temat awaryjności nowych samochodów, ogólnie marka chevi zajęła pierwsze miejsce na liscie:-) Czyli reasumując takiego cruza 1.7 130 km nowego już kupić nie można?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ten Cruze 1,7 130 km to w ogóle był ewenement na polskim rynku, to jest wersja skandynawska i tu tez miałem obawy ze bedzie problem z czesciami w razie czego. No na 99% już nowego sie nie kupi oczywiscie w polsce czy w europie zachodniej, bo w Rosji cruza klepią cały czas z zadowalającymi wynikami sprzedaży, nawet chyba juz drugiej generacji.  
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam,
    wracając do głównego temat :)
    ja za bony (1400zł) wybrałem koła zimowe - 3 sztuki za bony a za czwartą musiałem dopłacić :(
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX | Czarny Magic perłowy | 9000km
  • Ok. rozumiem, dzięki wielki @gross81 za info w temacie.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • isema trzeba było się targować mogli dać ją w gratisie. Ale to za stalówki ?
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • przy tych bonach nie chca nić negocjować, ja ledwie wyrwalem koncówke 63 zł
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • a ja mam problem wlasnie z taka koncowka - zostalo mi do wydania jakies 90-100 i za huk nie wiem na co je spozytkowac
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 to może weź coś ciut droższego ? Ja mam przekroczoną kwotę z kuponów o jakieś 35 zł i jak na razie nie wołają ode mnie tej nadwyżki. Na fakturze jest tylko cena za  auto. Jedyne co to jeszcze w salonie przy odbiorze będę płacił ubezpieczenie. Nic o innych kosztach nie wiem.

    PS. Była kiedyś dyskusja o pomniejszaniu wartości auta na fakturze o te bony. U mnie nic takiego nie było. Auto swoją drogą bony swoją.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no można ale ile droższego ??? i co ?? w tej chwili na zamówieniu jest:
    srub i zarowek nie chce :(
    Koło zimowe stalowe lewe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T-411,32 zł
    Koło zimowe stalowe lewe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T-411,32 zł
    Koło zimowe stalowe prawe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T-411,32 zł
    Koło zimowe stalowe prawe 6,0J x 15" ET38 Barum Polaris 3 185/60 R15 88T-411,32 zł
    kołpaki new Fabia DENTRO (6V0601147C)-255,00 zł
    Listwy progowe ozdobne-344,52 zł
    Osłony przeciwbłotne tylne-46,13 zł
    Osłony przeciwbłotne przednie-50,29 zł
    Pokrowce na koła (4szt.)-89,00 zł
    Nakładki na pedały ze stali nierdzewnej (manual)-271,44 zł

    Suma 2 701,68 zł
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A może:
    - dywaniki tekstylne ?
    - folia ochronna na zderzak z tyłu ?
    - dywanik gumowy do bagażnika (brałem, będzie czyściej) ?
    - pojemnik na śmieci (ja brałem)?


    Ja jak już nie wiedziałem co to wziąłem kocyk i poduszkę podróżną dla córci. 
    Ja miałbym w czym wybierać ale część rzeczy była już na etapie produkcji zamówiona więc też miałem ograniczone pole wyboru.


    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • To ja pisalem o tym pomniejszeniu faktury za auto o tą wartosc bonów bo taki był pierwotny pomysl "mojego" pana dilera ale po moim kontakcie ze skodą (po raz kolejny) pan diler przy rozliczaniu tych bonów nawet nie wspomniał juz o pomniejszeniu faktury... i jak tu być miłym i miec dobre kontakty z salonem?! Ostatecznie wytargowałem jeszcze koncówke 63 zl i gratis montaż 

    Co do samych akcesori to fakt, ciezko cos sensownego wybrać, ja tak na siłe dobrałem na koniec mate gumową do bagażnika, lepiej przekroczyć kwote bonów bo jesli odwrotnie to nikt kasy juz nie zwróci
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • dywaniki tekstylne powinny byc raczej z autem, gumowe mam gratis od firmy
    mata gumowa do bagażnika - patrzyłem w salonie - duza ciezka nieporeczna jak chcesz cos wlozyc pod podloge bagaznika.
    pojemnik na smieci ??? ktos pisal ze strasznie niepraktyczne.
    folia - nie chce zadnych foli na aucie:) (w sumie to nie wiem jak to by wygladalo)

    ps. jest jednak szansa ze nie bede musial kombinować bo na te nowe kołpaki od fabii na razie nie ma cennika a jako czesc serwisowa kosztuje 81 zl brutto/szt, wiec troszke drozej od standardowych rapidowskich i kwota wolna zmniejszy sie do jakis 20 zl :(
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?