FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Akcesoria za bony -co wybraliście/wybierzecie :)
  • Myślę że to uczciwe. Mnie by to udobruchało :)
  • to ja sie fartem załapałem:)
    termin teoretyczny to 13 tygodni od daty zamówienia :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • To ja powinienem dostać, bo będę czekał ok. 5 miesięcy :P Chyba za bony wezmę sobie spojlery przedniego i tylnego zderzaka + co zostanie
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Maciek_1991 spokojnie nie nakrecaj sie tak, akcja jest uruchomiona na te chwile bo fakt ze w 3 kwartale Skoda miała sporo opoznienia wynikajace z przerwy tachnologicznej i sporą ilościa zamówień a do tego do maja wypełnili juz swoje założenia produkcyjne więc nie spieszyli sie. Ty pewnie dostaniesz auto szybciej bo na poczatku rozu produkcja przyśpieszy a i i teraz już jest lepiej niż te 2-3 miechy temu. Nie wiem czy wtedy będą jakies bony, szczerze to wątpie czy to jest stała akcja Skody...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81, zobaczymy, jak fabryka oficjalnie zatwierdziła termin odbioru na 15 tydzień 2015... Sprzedawca powiedział mi, że tak zrobi że dostanę. Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Jak rozumiec termin "Listwy progowe"? Jak sama nazwa wskazuje liczba mnoga ale ile ich jest, komplet czyli 4 sztuki?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak dokładnie są 4 sztuki, czyli komplet. Będę je zamawiał w ramach kuponów.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no ja własnie tez sie do nich przymierzam ;) a cos takiego jak "Szablon do montażu listw progowych" czy to jest niezbedne do tych listw?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • wg mnie nie jezeli nie zalezy ci na tym zeby byly zamontowane tak jak sobie producent przewidział
    btw mam nadzieje ze przy odbiorze auta diler nie doliczy sobie za montaz tych pierdółek ???
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Może doliczyć
  • diler nie doliczy tylko serwis bo to oni beda montowac
    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • Doliczają, pytałem sprzedawcy jak zamawiałem samochód
    @kubelec, dokładnie
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • chyba żartujecie :)
    myślicie ze zostawiając 60 tys w salonie dolicza sobie te 200 zl za założenie kol zimowych chlapaczy i listew ????
    rozumiem alarm, hak, tempomat czy navi ale takie pierdoły ???
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • zadzwon do dilera i sie spytaj ale z tego co wiem to dolicza sobie i to pewnie nie malo nawet za wlozenie dywanikow

    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • to sobie sam zamontuje :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 wszystko zależy od tego jak się dogadasz ze sprzedawcą: jak klepnie montaż gratis to serwis nie doliczy, jak nie klepnie to możesz jeszcze negocjować z serwisem.
    Przecież to jest zwyczajny biznes, nic się nie należy z urzędu. Każdy Diler/Serwis ma swój pomysł na ten biznes plus jeszcze umiejętności negocjacyjne kupującego :) dlatego jedni płacą inni nie. Ot cała filozofia.
  • zamontujesz zam chlapacze to pozniej gwarancji na karoserie ci nie uwzglednia

    Rapid LB | 1.2 tsi 105KM | MY14 |ambition max | bialy candy | 30000km | szczecin
  • aha, zapomniałem że przecież bony się realizuje w dziale części/serwis a nie na dziale sprzedaży, zatem chyba negocjacje ze sprzedawcą nieaktualne...
  • rozumiem jakis czas juz po zakupie auta ale przy odbiorze ???? w sumie nie rozmawiałem na ten temat z moim dilerem  ale w pierwotnej wersji kola i chlapacze były skalkulowane w cenie na zamówieniu. i jakos nie widziałem tam pozycji montaż. a chyba nie powiecie ze przy odbiorze powiedział by Panie 2 stówki za montaż sie należy.
    zamawiam auto w określonej specyfikacji - cześć wychodzi z fabryki, czesc jest od dilera.
    ja place kwotę z umowy. nie wyobrażam sobie tego innaczej


    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja nie wiem jak się umawiałeś z Dilerem. Jeśli miałeś dostać auto wyposażone w chlapacze, listwy, czy co tam jeszcze to nie powinieneś już płacić tylko odebrać auto zgodne z zamówieniem*, a jeśli dobierasz sobie coś w chwili odbioru, za bony czy za gotówkę (kartę, przelew, cokolwiek) to tak jak pisałem powyżej. Mają prawo doliczyć usługę montażu.

    *) może się zdarzyć że dodatki będą montować po podpisaniu przez ciebie odbioru auta. na wypadek aby zminimalizować ich ryzyko gdybyś np. nie odebrał samochodu.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?