FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - Z czym byliście już w ASO?
  • Jutro wstawiamy Rapidka do serwisu w Krakowie na Kocmyrzowskiej. W dalszym ciągu stukające zawieszenie z przodu. Daję im ostatnią szanse. Jeśli znowu polegną to wymianę oleju (terminowo za 10 dni)i pierwszy przegląd we wrześniu zrobię już w innym serwisie 
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Amiskiew daj znać co i jak...? Ja też tam będę serwisowal.  Narazie, zchrzanili instalacje LPG i wymienili reduktor, bo wyciekal płyn, przez uszkodzona przy montażu uszczelkę. Teraz jest dobrze:-) nie miałem z nimi większego problemu...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • podpinam się do prośby ponieważ też jestem ciekawy opinii nt serwisów w Krakowie 
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Dobrze byłoby mieć w krk dobry serwis. Mój tata, serwisuje na górze borkowskiej już 7 lat i jest zadowolony. Nawet dużo zawsze cenę wytarguje :-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Wstawiłem autko o godz.10. Ok 14 dostałem telefon że niestety mechanik nie znalazł usterki, pomimo tego, że słyszał stukanie zawieszenia. Jutro od rana znowu będą mechanicy walczyli. Delikatnie poinformowałem, że to ich ostatnia szansa, żebym kiedykolwiek wrócił do nich.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Ten typ tak ma?:-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • raczej" tak ma być", kierowca wie że jeszcze ma zawieszenie
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Dobre!!!!:-)) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Dzisiaj miałem odebrać Rapida. Niestety mechanicy przez 8 godzin pracy nie naprawili stukania. Niby coś naprawiał, ale na testach dalej stuka. Poprosili, czy mogę zostawić samochód do jutra. Chciałem coś zastępczego bo mam dzisiaj i jutro trochę jazdy, ale niestety nic nie ma. Jak dalej tak będą pogrywać to postaram się "zareklamować" ten serwis gdzie się tylko da.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Hmmm?
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Ja byłem w ASO w poduszką skrzyni biegów (stukanie w trakcie przejazdu przez nierówności) a teraz walczę ze świstem dobiegającym z nawiewów klimatyzacji. Efekt świstów najbardziej słyszalny przy 3,4 prędkości nawiewu, bez znaczenia czy działa klimatyzacja czy jest w trybie ECONO, czy w układzie zamkniętym. Świst taki jak wiatr, ale oczywiście słyszalny na postoju. Był już R 8 godzin w ASO przejrzeli doloty, wyloty, nasmarowali silniczek jakiś tam i tam ciągle świszczy. Teraz na następnej wizycie mają rozbierać całą deskę rozdzielczą :)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • Mam prośbę. Piszcie przy waszych problemach jaki macie rok modelowy lub datę odbioru auta.
  • amiskiew, jeżeli robili 8 godzin, i nadal chcą szukać to, myślę że masz dobry serwis, większośc raczej umyła by ręce, chociaż rozumiem twoje zirytowanie, 
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Mi czasami słychać coś obracajacego się,  jakby coś luzem latalo,  uzależnione od pedału gazu - częstotliwość obrotów. Nie weiem co to może być
    Nie zawsze jest,  nie ma jak do ASO JECHAĆ. raz byłem to przestało brzeczec 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • @Adam22 może masz rację, ale możliwe, że zadziało na nich postraszenie że pójdę do konkurencji ( a zmiana oleju za 9 dni, przegląd we wrześniu), albo ktoś od nich czyta nasze forum. Odniosłem takie wrażenie po rozmowie z serwisem.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Dzisiaj odebrałem rapidka. Razem z serwisantem i mechanikiem zrobiliśmy jazdę testową.
    Cisza w zawieszeniu. Powodem stukania wg mechanika była źle zamocowana pompa wspomagania.Awaria niespotykana i prawdopodobnie to wina na produkcji Skody. Podobno zamocowana jest na gumowych poduszka i stukała o jakiś sąsiedni element. Jak ktoś może sprawdzić czy to możliwe to proszę o info, albo fotki. Zrobiłem 10 km i odpukać cisza. Ale nie chwalę bo znowu się okaże, że za dwa dni stuka
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • widzisz tak narzekałeś a chłopaki nie odpuścili i znaleźli powód ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Właśnie wróciłem z pracy i niestety po drodze usłyszałem magiczne stukanie. Albo ja już mam zchizy, albo znowu stuka.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Myślę, że shiz też zostaje, poczekaj parę dni i daj znać 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Dzisiaj postanowiłem zajrzeć pod maskę. Moim oczom ukazał się efekt walki serwisu na Kocmyrzowskiej ze stukami w moim Rapidzie. Panowie starali się wyeliminować wszystkie stuki. Przenieśli miejsce mocowania syreny alarmu i chcieli wyciszyć luźny komputer. Ale zamiast dokręcić go to włożyli chamskie kawałki gąbki. Zamieszczam zdjęcie i przestrzegam przed tym serwisem. Wg mnie banda niedouczonych odwalaczy kichy. 
    IMAG1317.jpg
    2592 x 1552 - 792K
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?