FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • @halif
    Aku do bagażnika pakują do niewielu modeli R. Bodaj tylko 1,6 TDI. Pewnie gdzieś zmniejszony bagażnik jest drobnym drukiem ujęty, więc reklamować se można.
    A poza tym (cyt. z cennika):
    "Zgodnie z dewizą ŠKODY, dotyczącą stałego udoskonalania, informacje te nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. ŠKODA zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w wersjach prezentowanych w tym prospekcie. Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego. (...) Zawartość domówionego pakietu lub opcji może zmienić elementy wyposażenia standardowego – w niektórych przypadkach bezzwrotnie zastępując elementy wyposażenia standardowego."
    @jercen
    Chyba jesteś już zmęczony ;)
    "Jaki to kolor?" - patrz moja stopka.
    "Kiedy masz odbiór?" - stoi jak byk: "Jak wszystko dobrze pójdzie, to odbiór auta w piątek."
    "Jakie jeszcze masz nowinki?" - o to samo (właściwie) pytał michal123 kilka postów wcześniej i odesłałem go do TEGO postu, gdzie wszystko wypisałem.
    "Chyba z czasem napiszesz więcej." - oczywiście, w dziale "Nasze Rapidy", ale dopiero po odebraniu auta. Póki co - nie czuję się jeszcze upoważniony... ;)
    @jercen @bounty
    Dzięki. :D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Jak u Was teraz z czasem oczekiwania?Ja zamówiłem 08.06, miał być do odbioru 07.09, tymczasem dostałem info że produkcja, jeszcze nie potwierdzona, zaplanowana jest na 38 tydzień, czyli ok. 20.09. Zaczyna włączać się stres i zastanawiam się czy wszędzie znowu są takie opóźnienia i czy w związku z tym można jeszcze coś ugrać u dealera.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Trochę to dziwne... Zamówiłeś raptem 4 dni po mnie. a odbierać masz 9-10 tygodni później.
    Pierwotnie produkcja Twojego R miała być ok. 35 tygodnia a już przesunęli Ci na 38 tydzień (+3). U mnie o 3 przyspieszyli. Sądzę, że to może wynikać z dostępności podzespołów albo kolejki kolorów karoserii. Tak czy siak negocjuj. A nóż widelec...
    Strasznie Ci współczuję.
    Mnie szlag trafia bo odbiór z piątku przesunęli mi na poniedziałek. Leasingodawca jakoś słabo dogadał się z dilerem i kasa nie wpłynęła na konto tego drugiego na czas (w piątek właśnie).
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • poniedziałek już niedługo:)
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Rzecz w tym, że dzisiaj imieniny żony są i jakoś tak było by fajnie.
    A tak... trochę słabo.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • chłop bez auta to jak kobieta bez zakupów :) żal mi Ciebie znam ten ból... 
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • mój dotychczasowy sprzedany i jestem na "łasce" żony, a do października tyle czasu
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Samochod zamówiony na początku września 2015 odebrałam w polowie października :)
    Salon w Warszawie Ursynów.
  • mój zamówiony 08.06. odebrany 05.10.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • @michal123 baaaardzo dlugo czekałes ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ale się doczekałem i wreszczcie śmigam moją R:)
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zamówienie 21.10 obecnie termin mam na 50 tydzień (7-11.12)
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM@(148KM/229Nm) | MY16 | Style MAX + Emotion | Biel Candy | 135 tkm | Warszawa
  • Kupiłem z wyprzedaży rocznika 2015 wyprodukowane w 41 tyg Rapid LB 110 km Ambition  wszystko zapłacone ale zaskoczyło mnie że jeżeli zamówienie było złożone w 2015 to auto musi być odebrane do 31.12.2015 ciekawe czy w przyszłości nie strace na tym że musiałem auto zarejestwować w 2015 r przy odsprzedaży.
    Rapid 1,2 tsi 90 km | LB |MY2016,| Ambition | Topaz | 17500 km
  • W dokumentach masz zapisane 2015 - i nic z tym nie zrobisz. Możesz posiadać samochód modelowy rocznik "wyższy" niż obowiązujący kalendarzowy, jednak dokumenty potwierdzają faktyczną datę zakupu/rejestracji.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Przy odsprzedaży zawsze lepiej jak rejestracja jest w styczniu, różnica żadna ale lepiej wygląda w dowodzie a ludzie kupują oczami. Ja sprzedając swoje poprzednie auto miałem taka sytuacje, oczywiście podawałem rocznik wyższy w ogłoszeniu.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 akurat takiej sytuacji nie lubię bo rok rejestracji to nie rok produkcji, choć pierwsza rejestracja w styczniu i informacja o tym jest jak najbardziej na plus. Rok modelowy zmienia się w czerwcu. I to ma znaczenie w systemach wyceny wartości, np eurotax. Fakt faktem jeżeli ktoś kupuję samochód na długo nie ma to znaczenia.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @karo00 Chyba przymusu odbioru do końca roku nie ma. Zamawiałem na przełomie listopada/grudnia auto, które w 51 tygodniu miało zjechać z taśmy. Początkowo do odebrania miało być w styczniu. Na zamówieniu termin do 31 grudnia. Ostatecznie wybieram się po nie jutro, ale na fakturze termin zapłaty jest do 4 stycznia. Więc bez problemu do nowego roku dałoby się przeciągnąć.
    Plusem odbioru do końca roku jest promocja z zestawem kół zimowych gratis.
    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition Max | Szary Quartz | Wrocław
  • Tutaj bardziej chodzi o przepisy podatkowe
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Mój Ambition MAX LB 1.2 TSI 110 KM zamówiony w maju 2015 i odbiór 27 lipca. Przy zamówieniu od razu praktycznie podano tydzień odbioru a potem w mailu konkretny dzień. Wszystko się sprawdziło.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?