FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dealerzy Skody (opinie)
  • @gross81 to było dobre, to mój ulubiony kawałek:D
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Jak to w życiu... albo kasa, albo kobieta. Salon może i... ładny, ale ponoć finansowo warunków rewelacyjnych nie mają. Tak jest... poprawnie.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @gross81, ja miałam do czynienia ze Skodexem Krotoski Cichy :) Koszalin zaproponował jedną z mniej atrakcyjnych ofert, Słupsk jedną z lepszych ale jak przyszło do podpisywania zamówienia zaczęli kręcić. Zrezygnowałam, a jakieś 4 miesiące później (jakoś w listopadzie) dostaję maila z pytaniem czy odbiorę zamówione auto :)))
  • No prosze Słupsk sie kłania :D Ja ostatecznie zostałem z nimi do odbioru auta ale to nie było miłe przeżycie ;) Koszalin podobnie jak u Ciebie, fatalna oferta i wywnioskowałem ze jak sie nie podoba to żegnamy. W Szczecinie koles sie starał choć ostatecznie odesłał mnie do Słupska twierdząc ze mam u nich super oferte i powinienem jednak przygryź zęby i sie dogadac :) Byłem jeszcze w Gorzowie ale to juz nie Skodex co dało sie odczuć zaraz po wejściu do salonu w którym sympatyczny handlowiec przedstawiał oferte w fachowy i obiektywny sposób. Gdyby nie ta pierwsza wizyta w Gorzowie to pewnie bym omijał Skode szerokim łukiem...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 ja pisałem o Krotoski-Cichy Poznań ul. Unii Lubelskiej - Skodex. Pani Agnieszka (jedyna kobieta z działu sprzedaży) bardzo miła obsługa i bardzo dobre doradztwo, mimo młodego wieku. Chciałbym jeszcze dodać że to chyba nie zależy od salonu czy grupy, tylko od człowieka jakiego udało się w tym salonie zatrudnić.
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Polecam z czystym sumieniem firmę CARSED -odział Warszawa i Pana Mariusza Kruka - człowiek z którym można się dogadać i być zadowolonym z zakupu samochodu przy kultularnej atmosferze
  • Jak szukałem dobrej oferty kupna Rapida to oto czego doświadczyłem:
    Bohemia Motors Janki Warszawa - NIE POLECAM - mega dziwna obsługa przez średnio sympatyczną Panią. Nie wiem, może dlatego, że byłem w kangurku i nieogolony, zamiast w gajerze :) Chciałem pooglądać Rapid LB, Pani powiedziała, że mają na zewnątrz (demo) ale nie będziemy wychodzić bo zimno! Podziękowałem uprzejmie i wyszedłem.
    Auto Wimar Centrum (Al. Jerozolimskie) Michałowice /Warszawa - POLECAM - Samochodu w wersji LB nie mieli salonowego. Przesympatyczny Pan Tomasz wjechał na serwis samochodem, który przyjechał z fabryki dla klienta. Tam mogłem sobie go pooglądać i to w wersji i z dodatkowym wyposażeniem, które mnie interesowało. Pooglądałem, posłuchałem co Pan Tomasz ma do powiedzenia na temat samochodu - nawet był krótki kurs obsługi Bolero :) Rabat, który otrzymałem na wstępie był na takim poziomie, który nie był do osiągnięcia u kolejnego dealera do którego się udałem, czyli:
    Pol-Mot Auto ul. Połczyńska Warszawa - POLECAM (ALE DROGO) - obsługa bardzo miła, konkretny i rzeczowy Pan Grzegorz. Samochód mieli na zewnątrz (demo), pooglądałem i posłuchałem co Pan Grzegorz ma do powiedzenia. Odbyłem jazdę próbną. Niestety nie byli w stanie zaproponować mi oferty porównywalnej do Auto Wimar Centrum (nie mówię już nawet o ofercie konkurencyjnej (tańszej) ale nawet na tym samym poziomie).
    Ostatecznie udałem się do Auto Wimar i dopiąłem formalności :)
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM@(148KM/229Nm) | MY16 | Style MAX + Emotion | Biel Candy | 135 tkm | Warszawa
  • Pan Tomasz z AutoWimaru jest najczesciej nie do przebicia :)
    Nie wiem jak on na tym wychodzi :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Potwierdzam! Też kupiłem mojego rapidka od Pana Tomasza:))
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • I wtrącę swoje 5 groszy.
    Polecam Interauto z Krakowa z ul. Kocmyrzowskiej - Sprzedawca Jakub lub Daniel.
    I drugi to (sam byłem zaskoczony) Zimny z Rzgowskiej w Łodzi (chociaż salon z Piotrkowa Trybunalskiego też nieźle sobie radził, ale trzeba było używać mocniejszych argumentów) - Sprzedawca Rafał (jedyni, którzy podjęli szersze rozmowy przy zakupie dwóch Skód w ostatnim okresie).
    Dość ciekawie prezentował się też dealer :Machudera" z Łęczycy oraz "Murawski i Luzar" z Wieliczki, ale ostatecznie nie "podołali".
    Fatalnie wypadli dealerzy z Wrocławia i Dobronia i Częstochowy - zaproponowane rabaty nie starczyłyby na przysłowiowe "waciki".
    Tyle moich doświadczeń podczas zakupu aut.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat
  • Polecam Łęczyce i Pana Krzysztofa -naprawdę stanął na wysokości zadania. Zimny z Lodzi nie dał nawet polowy tego co Łęczyca.
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Właśnie o Pana Krzysztofa z Łęczycy chodziło w moim poprzednim poście.
    A co Zimnego - każde auto kupowałem gdzie indziej. Jedno w Krakowie, drugie u Zimnego. "Zimny" zawsze był interesujący cenowo, ale trzeba czasu na negocjacje ze sprzedawcami tego dealera.
    Namiary bezpośrednie mam na tych sprzedawców.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat
  • Polbis Auto w Olsztynie - obsługa o początku aż do końca jak najbardziej w porządku, kawka, miła atmosfera, praktyczne porady co do wyposażenia auta, bardzo dobre rabaty, gratisy od dealera, fachowa obsługa doradztwo. Salon i obsługę oceniam na 6. Jeśli trzeba namiary na sprzedawcę to mogę podać. Polecam Pana G.A. - wiecej w PW. Pozdrawiam.
    RAPID LB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX | Beż cappuccino | 39000 km | Olsztyn
  • Witam,mam zapytanie do wszystkich,czy po zakupie i wyjechaniu swoim autem z salonu w przeciągu pierwszych miesięcy,ktoś z tego salonu Skody potem zainteresował się swoim klientem,a przynajmniej osoba z którą się zawierało umowę,czy zadzwonił z zapytaniem,jak się jeżdzi samochodem,czy jest zadowolony z zakupu itp.,czy po prostu to olewają,byle klienta złapali,sprzedali mu i na  tym koniec.
    Proszę o wyrażenie opinii w tym temacie,czy wszystkie salony Skody podchodzą tak samo do klienta po zakupie i opuszczeniu salonu,czy są gdzieś jakieś wyjątki.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Do mnie dzwonili z pytaniem czy jestem zadowolony z salonu, obsługi i samochodu. TMT Wrocław.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Ale to dzwoni ankieta od importera. W moim przypadku sprzedawca gdy mnie widzi to interesuje się, a często tam jestem z racji przebiegów. Dealer Gall-icm Wrocław al. armii krajowej.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Do mnie dzwonił salon a nie importer.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Robią ankiety, które mają na celu poprawę jakości. To dobre. Głównym celem jest osiągnięcie 100% odpowiedzi w pełni zadowolony. Ale jeżeli proszą klientów odrazu o taką odpowiedź to nic nie osiągną, bo co poprawiać skoro jest dobrze. Tak wiec odpowiedzi powinny być szczere jeżeli mamy coś poprawić. Lepsze jest wrogiem dobrego.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Do mnie nikt sie nie odezwal, dostalem tylko zyczenia i herbate na swieta ale to tez z centrali, diler pelna olewka, Skodex Krotoski i Cichy Słupsk
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Mój dealer tez pełna olewka. tylko mailami zasypują mi skrzynkę. Jestem wybierany co tydzień do kupna kolejnej Skody, tylko ze zniżką. :-D 
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?