FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Rapid odebrany, 200km zrobione. Pierwsze wrażenia z jazdy - super:) Przesiadłem się z Fabii rocznik 2001 (tu nie ma co mówić), a służbowo jeżdżę nową Kia Ceed (znam już jej wiele wad, Rapid jeszcze nie ujawnił swoich:)) . 
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 |Ambition Max | Szary Quartz | 24 705km | Poznań
  • Witajcie,
    Jestem świerzo upieczonym użytkownikiem Rapida.
    Pozdrawiam wszystkich użytkowników pojazdu i forum :)
    Pozdrawiam,
    Michał

    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM CJZD| MY16 | Ambition MAX | Brąz Topaz Metalic/45000 km/Brzesko
  • Witam wszystkich! Co prawda już trochę swoim Rapidem przejechałem (ponad 42000km), ale dopiero teraz mam czas trochę się włączyć w dyskusje :)
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM | MY14 | Elegance + Style II| Biały Candy | 82000km | Wrocław
  • No i fajnie witamy!
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Witam , niedawno kupiłem Skodę Rapid SB i pozdrawiam wszystkich : Michał
    Rapid SB I 1.2 TSI 110 KM I MY15 I Style I Szary I 7500km I Żory
  • Witaj Michale, zachecam do stworzenia swojego profilu auta w dziale "Nasze Rapidy" http://rapidklub.pl/categories/nasze-rapidy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam wszystkich forumowiczów!
    Rapid LB |1,2TSI | 77kW | 2013 | Ambition Komfort | Wiśnia metalik | 66500km | Śląsk cieszynki.
  • Siema! Pół roku temu zakupiłem R a parę dni temu odkryłem forum :) Witam wszystkich szczęśliwych R. 
    Pozdrawiam,
    HaflingeR
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY2016 | Style MAX | Dynamic Black | Błękit Race | 63100km | Dolnośląskie
  • Witam wszystkich!
    LB|1.2 MPI|MY14|Łódź
  • witam serdecznie wszystkich użytkowników Rapidka
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/ MY2015/?/Srebrny/21300km/Goleniów
  • Witamy :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Witam wszystkich, od 9 lutego jestem szczęśliwym posiadaczem srebrnego Rapidka :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 90 KM |MY13|Ambition Komfort|Srebrny Brillant |62000km|Kielce
  • Witam! Autko zamówione, czekam na odbiór. Pozdrawiam!
    Rapid SB I 1.2 TSI 90KM CJZC I MY16 I Ambition MAX+Audio+Sunset+Climatronic I Czarny Magic perłowy I Na dotarciu ;-) I Łódź
  • @seba_s, @Induktor, @Krzysiek_CK, @Raku - Witamy na forum RapidKlub!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witajcie.
    Od przedwczoraj jestem posiadaczem Rapida Spaceback Style+ (Magiczna Czerń)
    Pozdrawiam Wszystkich
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY15, Style Max, Magiczna Czerń, 200 km, Warszawa
  • @Melon74 - Witamy na forum RapidKlub!
    ps. pochwal się i wrzuć zdjęcia Twojego nowego autka w dziale Nasze Rapidy
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Taak koniecznie, też chciałbym zobaczyć tą magiczną czerń:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Tak, koniecznie to zrobię. Tylko muszę umyć (już!) i porobić fotki. Na razie przyznam się że tylko tą co mam przy nicku zrobiłem :D
    Rapid SB, 1.2 TSI 90 KM, MY15, Style Max, Magiczna Czerń, 200 km, Warszawa
  • Witam wszystkich serdecznie na forum, które rozwiało moje wątpliwości co do zakupu Rapida. Pozdrawiam
    Rapid SB | 1.2 110KM | Ambition Plus
  • Witamy, czyli kupujesz? ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?