FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • czy ktoś w ostatnim czasie miał przesunięty termin produkcji z powodu braku dostępności felg stalowych? Jeżeli są jakieś problemy z tymi felgami to chyba w całej Polsce ?
    Rapid LB | 1.2 CBZA 85KM | MY15 | Ambition MAX| szary |30000 km | Gdańsk
  • @johnl zamówienie złożone w lipcu i od tej pory nic nie modyfikowane nic nie odbierane, byłem  U dealera i pokazywał mi kompa i moje zamówienie i skaczące tygodnie produkcji... mam nadzieję że 50 to ostateczny termin...
    @gross81 no czekamy, pragniemy Rapida tak jak Ty  :')
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Ja dostałem info, że przewidywany termin skrócił się już do końca stycznia, ale chyba też moje zamówienie chyba jeszcze jest niezamknięte, bo wyszły małe problemy z kredytem i musiałem kombinować z wyposażeniem i nie było żadnego problemu, a od zamówienia minął ponad miesiąc.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • U mnie jakoś to poskutkowało,a może napisz w mailu żeby diler zakończył zlecenie-powodzenia.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • @johnl, mi to nawet na rękę, a nawet poproszę go, żeby puścił w takim momencie że będzie wyprodukowany w 2015. Myślę, że nawet on sam z tym czeka, bo umawialiśmy się przy zamówieniu na auto z 2015.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Maciek_1991 .może i mnie się uda tak samo jak u Ciebie,bo mam ostatni tydzień grudnia lub pierwszy tydzień stycznia 2015,ale zobaczymy jak to wyjdzie.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • @gross81 ja za auto jeszcze nie płaciłem a od czwartku mam fakturę w ręku. Po drugie, za ponad 3000 zł różnicy w cenie między salonami w okolicy, nawet tej ciut dalszej a najtańszym jaki znalazłem jestem w stanie zaryzykować.
    A po trzecie to wszystkie auta spadają z lawet, że tak tym straszycie?
    Wiem, że na zdjęciach nie widać wszystkiego ale musieli by go klepać chyba w Poznaniu bo całe auto jak je widziałem, jeszcze było pozabezpieczane fabrycznie wszystkimi foliami, piankami i innymi cudami przewidzianymi do transportu.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Tak jak pisalem, masz fakture to i tak musisz ja opłacić, nieważne w jakim stanie byłby samochód. Podejrzewam ze wypadki w czasie transportu są rzadkie ale akurat może trafić na ciebie albo i nie. Każdy rozkłada ryzyko wg. swojego uznania, dla mnie wydatek na kupno rapida to jednak był znaczący i nie pozwoliłbym sobie nigdy na ryzyko kosztem 3 tysi potencjalnych oszczędności. Oczywiści 3 tys. na drodze nie leżą, ale ja bym sie zadowolił 2500 i zrobił dwa kursy zeby zwyczajnie dmuchać na zimne ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dzisiaj załatwiałem formalności odebrania mojego R LB i handlowiec powiedział, że LB jest robiony na tej samej linii produkcyjnej co Octavia LB i robią je na zamiany. Dlatego tak długo czeka się na LB. Może to prawda a może taka prosta ściema.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • mi sie termin właśnie wydłużył o miesiąc na 2 tydzień stycznia :(
    jest tu ktos jeszcze kto ma termin produkcji na od 50 do 52 tyg 2014 ???
    możecie sie dowiedzieć u dilera czy u was nic sie nie zmieniło ?? 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Jutro mój LB wjeżdża na parking dealera.:-) montaż gazu, formalności, w środę odbiór:-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Ja swojego nie zapytam, bo nawet od paru dni nie mogę się doprosić o głupie info czy przeszedł kredyt, telefonów nie odbiera, nie oddzwania, na maila nie odpisał, a w pracy jest, bo telefon jest aktywny i maile dochodzą, bo jakby go nie było to bym dostał zwrotkę, że jest nieobecny w pracy. Normalnie dramat, a gdzie produkcja i odbiór auta...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • rapid lb zamowiony 13.06 wyprodukowany 05.11 dostarczony do salonu 25,11 dzisiaj zarejestrowany
  • mój ma być produkowany w 51 tygodniu, ale z tego wszystkiego to chciał bym by, był produkowany w 1 tygodniu 2015
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • @Maciek_1991 napisz do centrali Skody. Ja tak zrobiłem to do mnie od razu zadzwonił kierownik salonu.  bokskoda@skoda-auto.pl


    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • jajaceek kiedy miałes termin odbioru auta?.
    Sam bym tak zrobił,chociaż mam termin ostatni tydzień grudnia lub pierwszy tydzień stycznia.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • miałem termin na 30 października ale jeszcze go nie odebrałem, mam nadzieję na środę.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • jajaceek to w końcu nie odbierasz w nowym roku???.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • johnl - dowcipniś :-)
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • Na forum Octavi pojawiły sie informacje ze tam z kolei terminy znacznie przyspieszyły. Z kolei gdzieś mi sie obiło o uszy ze Rapidy dzielą tor montażowy z Octavia.  To by wyjaśniało dlaczego Rapidy nagle zaczęły spadać z terminów ... 
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?