FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Ja tak zrobiłem. Na początku miałem mieć samochód w marcu, potem w kwietniu a potem nagle w czerwcu. Termin na zamówieniu do końca kwietnia. Jak napisałem do Poznania to dostałem dokładny tydzień produkcji i okazało się, że jest to kwiecień. Korespondencja z Poznaniem była dość długa. Podobno termin się zmienił, bo trafiła do dyrektora, ale to pewnie jakaś ściema;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Maciek_1991 jesli masz datę ustaloną w zamówieniu kiedy masz odbiór to możesz żadać rekompensaty ale jak znam życie to przez przypadek zapomniał wpisać. Od skody dostaniesz odpowiedź że diler ma to wyjaśnić bo to on "prowadzi" zamówienie twego auta. Co do braku możliwości sprawdzenia statusu auta to delikatnie mówiąc ciebie zbywa sprzedawca.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Jest jeszcze jedna droga, na wyrazne cisniecie sie klienta kontaktuje sie konsultant regionalny ktory wczesniej zbada temat i opisze w szczegolach zaistniala sytuacje, zazwyczaj jednak trzyma sie podobnych tekstow co diler
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @cezar, również uważam że mnie zbywa, ale na razie nie interweniuję, ponieważ wszystko jeszcze trzyma się ram czasowych i tłumaczę to sobie nawałem pracy w salonie :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Jest progres :) Dzisiaj dostałem info, że samochód ma już przydział na transport do PL i w przyszłym tygodniu ma być w W-wie :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • to w sumie nie wiem czy nie odbierzemy w tym samym tygodniu:)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • U mnie produkcja auta 6 stycznia, od 19 stycznia jest w salonie. Dokumenty i cała reszta planowana na 26, 28 wyjazd z salonu :).
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @krisr77, zobaczymy :) Dostałem VIN na maila
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • no ja miałem w czwartek odbierać ale mi sie plany urlopowe pozmieniały i na poniedziałek chyba przesunę

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A mnie już się odechciało.  Auto zamówione pod koniec lipca.  Zapłacone wczoraj . zarejestrowane dziś.  Odbiór pojutrze bo bear locka zakładają 3 dni:/
    Ark
  • maciek_1991  Czyli jednak można sprawdzić, jedno o sprzedawcy można powiedzieć że mija się z prawdą, wcześniej nie mógł tego podobno powiedzieć bo nie ma wglądu.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @cezar, trudno mi się wypowiedzieć w tej sytuacji, niby sam z siebie dzisiaj wysłał mi maila... Dzień produkcji był w tygodniu, który był w systemie, więc hipotezę o kręceniu z powodu obsuwki można odrzucić...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Pocieszę oczekujących: Zamawiałem auto 9 grudnia i wczoraj dowiedziałem się, że moja RL jest już w drodze do dealera. Tam mi jeszcze gaz założą i będzie pora do domu jechać. :)
    Rapid LB | 1,2 CBZA 63kW LPG | MY15 | Ambition Max | Srebrny Brilliant | 182500km | Kołobrzeg
  • Kurjer a jaka wersje zamowiles? Active? 1.2MPI?
  • Ambition Max 1,2 TSI 63 kW
    Rapid LB | 1,2 CBZA 63kW LPG | MY15 | Ambition Max | Srebrny Brilliant | 182500km | Kołobrzeg
  • Krótko czekałeś... o wiele za krotko :-)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie
  • Pocieszyć oczekujących ? chyba wku..ć :D
  • Ja też miałem 2 miesiące, mimo wakacyjnej przerwy technologicznej która przypadała w moim okresie oczekiwania :)
  • A ja jak pojadę po odbiór to chyba wezmę jakąś wypasioną octavie full z placu :)za tak długie oczekiwanie na rapida a rapida niech sobie wstawią na plac :) 5 mc to przesada już
  • Napewno na to pójdą @Drash ;-)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105 KM | MY15 | Elegance Max | Beż Cappuccino | 11000 km | dolnośląskie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?