FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Ubezpieczenie mozesz wykupic na miejscu w salonie, rejestracji dokonujesz samodzielnie przychodzac z blachami po odbior auta
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @klubowicz możesz załatwić wszystkie formalności przez salon, koszt w granicach 300zł, ja tak zrobiłem, ale nie polecam... lub jak zależy Tobie na fajnej dla oka rejestracji, możesz zrobić to sam, kłopotliwe to nie jest (teraz tak bym zrobił)... a ubezpieczenie to pakiet od dealera wychodzi korzystnie, coś ok +/-1590zł...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Nie kazdy salon swiadczy takie uslugi jak zalatwienie formslnosci z rejestracja, z drugiej strony ja bym osobiscie tego nie chcial i pewnie wydluza to czas odbioru auta
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jeśli ktoś pracuje w tych samych godzinach co wydział komunikacji w urzędzie miasta a nie chce brać urlopu (lub nie może) to pewnie chętnie skorzysta bo może odebrać sobie auto w weekend jak ma wolne.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Beż Cappuccino | 45 500km | 5,929L/100km | Bydgoszcz
  • tez racja
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam,
    właśnie rozmawiałem ze swoim dealerem, który powiedział mi, że mój R wczoraj (9 lipca) zjechał z taśmy produkcyjnej. Za max. około 14 dni będzie do odbioru.
    Auto zamówione 3 czerwca, 1 termin produkcji - 31 tydzień 2015. 2 termin - tydzień 28.
    :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • obejrzyj sobie dokładnie autko mnie zapomnieli o kilku rzeczach :P które domówiłem np o pakiecie emotion no może dlatego że czekałem niespełna 2 miesiące :)
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • @van_daal mega szybko. Ja zamówiłem 7 czerwca, termin odbioru 7 września...
    Co dokładnie zamawiałeś?
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • pakiet emotion czyli czarne lusterka, przyciemniane swiatla tylne i halogeny przyciemniane ale zapomnieli o tym w skodzie, poza tym jest jeszcze jedna jazda z głosnikami z tyłu których nie ma w radiu swing nowym i to w pakiecie style :P , diler mi obiecal ze mi je zamontuja bo mysleli ze beda i tak mnie poinformowali mailem wiec nie robia laski...
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • ładnie jadą z nami bez trzymanki. Sami nie wiedzą co sprzedają a nas traktują jakbyśmy kupowali jeansy u Turków na targu za 50 zł.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Najlepsze jest to że zanim samochód dostałem czytałem sporo na forum o pewnych sprawach związanych ze zmianą rocznika i pytałem dilera nieraz o te głośniki i inne rzeczy to mi odpowiadał : "spokojnie wszystko jest ok" hehe i wyszło nie ma głośników a czułem że bedzie z nimi jazda ale dziwi mnie fakt ze mam klimatronic i tempomat a nie dali głośników z tyłu - troche pachnie dziadowaniem ....
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • jak ja negecjowałem to szybciej znałem nowy cennik ze strony niż dealerzy. Niektórzy po tygodniu zauważyli że jest nowy i że niestety to o czym rozmawialiśmy jest już nieaktualne.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • @simplyclever
    Jasne, że obejrzę. Mam nadzieję, że zwyczajnie miałeś pecha a ten MNIE ominie :)
    @
    michal123
    Wszystko wypisałem w TYM poście.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • van dall dałeś 76 kzł za Rapida ? ja na Twoim miejscu za tą cenę kupiłbym Octawie
    Rapid LB |1.2 TSI | 110KM-6B | MY2016 |Style Max-Pakiet Dynamic | Błekit Race | 12000km | Katowice
  • Ale ja wolałem właśnie R.
    Taka wielkość auta mi odpowiada.
    No i przy okazji mogłem go bardziej "wypasić".
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • dobre podejście @van_daalu
    ja kierowałem się tym samym.
  • Auto dotarło dzisiaj do salonu i jestem po zgrubnych oględzinach.
    Generalnie wszystko co zamawiałem jest. A nawet więcej.
    Mam zamontowane ściemniające lusterko wsteczne. Niezmiernie mnie to ucieszyło bo takie chciałem. A nie brałem, bo było tylko w pakiecie z Light Assistant, czujnikiem deszczu (COMING HOME, LEAVING HOME, TUNNEL LIGHT), czyli bajerami których nie potrzebowałem, a które podbijały koszt lusterka do absurdalnego poziomu 1000 zł.
    Diler powiedział, że w wersji Style takie lusterko jest w standardzie.
    Nie jestem pewien, czy wie co mówi, bo takiej informacji nigdzie nie ma.
    Niestety, NIE MA GÓRNEJ OSŁONY SILNIKA :/ Będę domawiał bo nie mogę patrzeć na taki goły silnik.
    Akumulator jest w bagażniku ale...
    na szczęście w przestrzeni pod kołem zapasowym, które to koło schowane jest pod podłogą bagażnika...
    niestety odbyło się to za cenę podniesienia tejże podłogi o 3-4 cm (czyli zmniejszyli mi bagażnik).
    Niemniej takie rozwiązanie jest dla mnie lepsze niż walająca się "zapasówka" luzem w bagażniku, więc ostatecznie jestem zadowolony. :)
    A! No i lusterko w osłonie pasażera jest (pierwsze co sprawdziłem ;).
    I osłony boczne przednich siedzeń też.
    Jak wszystko dobrze pójdzie, to odbiór auta w piątek.
    A tak auto wyglądało na placu dilera:
    Rapid 2.jpg
    946 x 600 - 183K
    Rapid 3.jpg
    800 x 600 - 154K
    Rapid 4.jpg
    900 x 600 - 174K
    Rapid 1.jpg
    900 x 600 - 254K
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Taki mały OT: skoro teraz pojawia się ten absurdalny aku w bagażniku, to czy w danych auta zmniejszyła się pojemność bagażnika, czy każdy mógłby sobie reklamować samochód powołując się na niezgodność z umową/danymi deklarowanymi przez producenta?
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Gratuluję takiego autka! Piszesz, że jesteś zadowolony - super!
    Jaki to kolor?
    Z fotek można jeszcze zobaczyć boczne kierunkowskazy w lusterkach, czujniki w przednim zderzaku, radar z przodu, halogeny wyglądają na ciemne, ... Jakie jeszcze masz nowinki? Chyba z czasem napiszesz więcej. Kiedy masz odbiór?
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • No no no... ładne cacko ;-)  gratuluje auta!   Fajny kolorek...  ps. niech Ci doleją różowego do max'a ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?